Druhou ligu mají nejlépe rozehranou Chořelice a Hroší stavby, kteří vedou své skupiny, zdatně sekunduje i Sokolka Horka A. Další týmy jsou již v tabulkách celkem srovnané, a tak odvetné podzimní souboje budou hodně zajímavé.

Třetí liga má před sebou ještě jedno celé kolo, které však nic nezmění na výrazné půlsezonní nadvládě Atletica Bystrovany a FC Creditas ve skupině C. Naopak jediným třetiligovým týmem bez zisku bodu je Dynamo Bystrovany ve skupině B.

Výraznými vládci čtvrté ligy jsou Arsenal Loučany, který usiluje po loňském sestupu o rychlý návrat do „trojky“, a Žerotín, pronásledovaný FC Tigers.

Výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz

TJ Velké Losiny - Sokol Čechovice
Ohlasy z KP: Třetí místo bere Medlov, Lutín se loučí výhrou

1.liga

10.kolo: KOVO DŘEVO - RK KAFKI 3:3, FC SKUNK - SOKOL POHOŘANY 10:2, UNITED PLAYERS - SK VÉSKA 7:2, GALATASARAY - HURIKÁN VB 2:1, FC LEVOTIL - FC LUBĚNICE 7:2, FC CHELSEA OLOMOUC - RAPTORS TEAM 10:14

11.kolo: SK VÉSKA - KOVO DŘEVO 4:5, FC LUBĚNICE - FC SKUNK 1:6, RK KAFKI - FC CHELSEA OLOMOUC 21:7, RAPTORS TEAM - FC LEVOTIL 3:5, HURIKÁN VB - UNITED PLAYERS 11:7, SOKOL POHOŘANY - GALATASARAY 7:5

1. RK KAFKI 11 82:24 26

2. KOVO DŘEVO 11 69:34 25

3. RAPTORS TEAM 11 60:42 22

4. GALATASARAY 11 46:42 19

5. UNITED PLAYERS 11 40:43 19

6. FC SKUNK 11 49:35 17

7. FC LEVOTIL 11 44:45 15

8. HURIKÁN VB 11 47:61 14

9. FC CHELSEA OLOMOUC 11 58:75 12

10. SK VÉSKA 11 46:47 9

11. SOKOL POHOŘANY 11 31:60 5

12. FC LUBĚNICE 11 26:90 3

2.liga A

10.kolo: SOKOL KŘELOV B - BÍLÁ PUMA 8:2, INTER ŠTERNBERK - CHALAPEŇOS 8:2, ARX OLOMOUC - RESTOMA ŠTĚPÁNOV 5:2, FKLIDU - FC ALCATRAZ 5:3, FC CHOŘELICE - SK NÁKLO 6:2, NEW PARK - SOKOLKA HORKA A 8:9

11.kolo: BÍLÁ PUMA - FC CHOŘELICE 6:2, RESTOMA ŠTĚPÁNOV - FKLIDU 4:3, SOKOLKA HORKA A - INTER ŠTERNBERK 4:8, SK NÁKLO - ARX OLOMOUC 3:3, CHALAPEŇOS - SOKOL KŘELOV B 3:4, FC ALCATRAZ - NEW PARK 4:5

1. FC CHOŘELICE 11 53:26 27

2. SOKOLKA HORKA A 11 68:54 24

3. ARX OLOMOUC 11 63:53 20

4. FC ALCATRAZ 11 59:48 18

5. CHALAPEŇOS 10 37:40 16

6. SK NÁKLO 11 43:54 14

7. SOKOL KŘELOV B 11 41:60 14

8. RESTOMA ŠTĚPÁNOV 10 46:43 13

9. FKLIDU 11 46:50 13

10. INTER ŠTERNBERK 11 55:48 13

11. NEW PARK 11 45:60 12

12. BÍLÁ PUMA 11 33:53 4

SK Sigma Olomouc - Vyškov. Ladislav Minář
Špatný hospodář? Peníze za Chytila jsem nahradil, říká Minář. Chce být v šestce

2.liga B

10.kolo: KAMERUN - META POHOŘANY 7:5, FC KŘÍDLA - SECOND WAVE 5:6, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - SOKOL DUBANY 10:1, SK MRSKLESY - SPORTBAR SIGMA 7:8, COUNTRY GARDEN - FC HROŠÍ STAVBY 3:2, HAJDUK OLOMOUC - LAZCE UNITED 7:4

11.kolo: FC HROŠÍ STAVBY - 1.FC PIVNÍ BALET 99 6:4, LAZCE UNITED - SK MRSKLESY 5:0 kont., SECOND WAVE - COUNTRY GARDEN 6:4, SOKOL DUBANY - KAMERUN 2:2, SPORTBAR SIGMA - FC KŘÍDLA 3:7, META POHOŘANY - HAJDUK OLOMOUC 5:0 kont.

1. FC HROŠÍ STAVBY 11 93:35 28

2. SOKOL DUBANY 11 69:50 22

3. KAMERUN 11 50:33 22

4. HAJDUK OLOMOUC 11 62:55 20

5. 1.FC PIVNÍ BALET 99 11 58:42 19

6. SPORTBAR SIGMA 11 51:56 16

7. META POHOŘANY 11 42:53 15

8. COUNTRY GARDEN 11 33:43 15

9. SECOND WAVE 11 50:70 13

10. FC KŘÍDLA 11 47:62 9

11. SK MRSKLESY 11 37:67 7

12. LAZCE UNITED 11 38:64 6

3.liga A

10.kolo: DŘEVÁCI PŇOVICE - AC KARASOV 8:4, BULLDOGS PŇOVICE - SOKOL MEZICE 2:8, FC NASA - MK NÁMĚŠŤ 2:0, FC PEKLO NOVÁ VES - BULDOG UNČOVICE 0:2, KONÍK LITOVEL - FK BOHUSLAVICE A 1:10, SK PROFIT NOVÁ VES - KZT ŠTĚPÁNOV 1:3

11.kolo: AC KARASOV - FC NASA 2:1, SOKOL MEZICE - DŘEVÁCI PŇOVICE 3:3, BULDOG UNČOVICE - SK PROFIT NOVÁ VES 5:0 kont., KZT ŠTĚPÁNOV - BULLDOGS PŇOVICE 1:1, MK DLOUHÁ LOUČKA - KONÍK LITOVEL 9:4, FK BOHUSLAVICE A - FC PEKLO NOVÁ VES 5:4

1. SOKOL MEZICE 11 62:21 28

2. MK NÁMĚŠŤ 11 56:30 24

3. FK BOHUSLAVICE A 11 64:31 21

4. FC NASA 11 48:30 21

5. DŘEVÁCI PŇOVICE 11 47:48 17

6. AC KARASOV 11 37:36 17

7. BULDOG UNČOVICE 11 38:40 16

8. MK DLOUHÁ LOUČKA 11 46:47 16

9. FC PEKLO NOVÁ VES 11 28:28 15

10. KZT ŠTĚPÁNOV 11 34:39 13

11. SK PROFIT NOVÁ VES 11 29:56 11

12. KONÍK LITOVEL 12 32:78 6

13. BULLDOGS PŇOVICE 11 35:72 5

Fotbalisté Postřelmova před parádní návštěvou vyhráli derby na hřišti sousedního Bludova.
Postřelmov míří do krajského přeboru. Hlásí první posily, bere gólmana z Medlova

3.liga B

10.kolo: SOKOL SKRBEŇ - RODO LEGENDY 3:3, 1.FT OST - ROKO SAMOTIŠKY 5:4, DYNAMO BYSTROVANY - BUFF-BELT 1:9, FC 1970 BUBENÍK - SOKOLKA HORKA B 1:1, ZELENÉ BALET - FC JULISKA RATAJE 7:3, REAL STARS - GEOBOYS 5:6

11.kolo: GEOBOYS - FC 1970 BUBENÍK 5:5, BUFF-BELT - REAL STARS 6:6, ROKO SAMOTIŠKY - DYNAMO BYSTROVANY 3:0, RODO LEGENDY - 1.FT OST 5:0 kont., SOKOLKA HORKA B - ZELENÉ BALET 3:1, SEDLISKO - SOKOL SKRBEŇ 3:10

1. SOKOL SKRBEŇ 12 68:46 26

2. ZELENÉ BALET 11 74:30 25

3. FC JULISKA RATAJE 11 59:38 24

4. RODO LEGENDY 11 61:29 22

5. SOKOLKA HORKA B 11 49:34 21

6. BUFF-BELT 11 54:50 19

7. SEDLISKO 11 53:55 19

8. 1.FT OST 11 54:47 16

9. GEOBOYS 11 47:70 11

10. FC 1970 BUBENÍK 11 36:48 8

11. ROKO SAMOTIŠKY 11 43:58 8

12. REAL STARS 11 31:75 5

13. DYNAMO BYSTROVANY 11 16:65 0

3.liga C

10.kolo: FC FIASCO - ATLETICO BYSTROVANY 2:3, FK KRČMAŇ 97 - ELEKTRO OTÁHAL B 4:4, SK DORESPO LOŠOV - FC ZRTV LOKO 6:3, FC BASTILA - FC CREDITAS 3:4, F1 - FC BROKY 2:3, MFK SUCHONICE - MK JÍVOVÁ 8:3

11.kolo: ELEKTRO OTÁHAL B - F1 5:4, FK BŘUCHOTÍN - FC BASTILA 7:2, ATLETICO BYSTROVANY - FK KRČMAŇ 97 5:0 kont., MK JÍVOVÁ - SK DORESPO LOŠOV 1:7, FC CREDITAS - MFK SUCHONICE 5:2, FC ZRTV LOKO - FC FIASCO 6:2

1. ATLETICO BYSTROVANY 11 54:14 30

2. FC CREDITAS 11 53:26 28

3. FC FIASCO 11 48:34 18

4. MK JÍVOVÁ 11 48:43 18

5. SK DORESPO LOŠOV 11 53:30 17

6. FC BROKY 11 31:41 16

7. F1 11 38:37 16

8. FC ZRTV LOKO 11 52:46 15

9. MFK SUCHONICE 11 41:53 12

10. FK KRČMAŇ 97 11 31:54 12

11. FC BASTILA 12 44:70 9

12. ELEKTRO OTÁHAL B 11 41:78 8

13. FK BŘUCHOTÍN 11 27:35 8

4.liga A

10.kolo: 1.FC SKRBEŇ - FC BUBLÁKOV 5:2, LEGENDÁRIO - 1.FC ČERNOVÍR 3:4, ARSENAL LOUČANY - ZLEJ SE(N) 5:4, FC ŠTOK - DARKSIDE 5:6, KMK BŘEZOVÉ - FK BOHUSLAVICE B 1:2, MK CHUDOBÍN - FK ROZVADOVICE 2:4

11.kolo: FK BOHUSLAVICE B - MK CHUDOBÍN 0:5, 1.FC ČERNOVÍR - 1.FC SKRBEŇ 6:1, FK ROZVADOVICE - FC ŠTOK 5:1, FC BUBLÁKOV - KMK BŘEZOVÉ 2:4, DARKSIDE - ARSENAL LOUČANY 3:4, ZLEJ SE(N) - LEGENDÁRIO 3:1

1. ARSENAL LOUČANY 11 50:21 31

2. MK CHUDOBÍN 11 52:22 24

3. ZLEJ SE(N) 11 48:34 23

4. FK ROZVADOVICE 11 33:24 23

5. FK BOHUSLAVICE B 11 43:28 20

6. DARKSIDE 11 37:41 16

7. LEGENDÁRIO 11 47:38 16

8. KMK BŘEZOVÉ 11 34:34 13

9. 1.FC ČERNOVÍR 11 28:45 10

10. FC ŠTOK 11 29:56 9

11. FC BUBLÁKOV 11 25:41 4

12. 1.FC SKRBEŇ 11 18:60 3

4.liga B

10.kolo: ERENA OLOMOUC - MLHA TEAM 2:5, ŽEROTÍN - TOPMONT BUKOVANY 5:0 kont., FC TIGERS - ODRA 5:0 kont., ROTOR LBT - BARBAR 6:4, ZÁKLADNA HNOYLAND - FOTŘI 2:5, AJAX PIVODAM - SK KOPEČEK 12:2

11.kolo: SK KOPEČEK - ZÁKLADNA HNOYLAND 4:2, MLHA TEAM - ROTOR LBT 4:4, ODRA - ERENA OLOMOUC 4:5, TOPMONT BUKOVANY - FC TIGERS 5:11, BARBAR - AJAX PIVODAM 6:9, FOTŘI - ŽEROTÍN 0:5 kont.

1. ŽEROTÍN 11 48:11 30

2. FC TIGERS 11 49:33 24

3. ROTOR LBT 11 50:27 20

4. FOTŘI 11 45:39 20

5. MLHA TEAM 11 42:32 18

6. AJAX PIVODAM 11 64:44 17

7. SK KOPEČEK 11 27:37 16

8. TOPMONT BUKOVANY 11 41:48 12

9. ZÁKLADNA HNOYLAND 11 27:36 9

10. BARBAR 11 50:57 9

11. ERENA OLOMOUC 11 33:64 9

12. ODRA 11 26:74 6