1.liga

United Players - Galacticos 5:5 (3:1)

Branky: Pagáč, Pulkert, Doseděl, vlastní 2 - Malenda 2, Haník, Opavský, Čechák

Souboj o klidný střed tabulky zpočátku lépe vycházel domácímu týmu, ale hosté nesložili zbraně a z Hněvotína nakonec odvážejí svůj první bod v historii.

Galatasaray - Sokol Mezice 17:0 (6:0)

Branky: Andrýsek 5, Ostrák 5, Galus ml. 3, Galus st. 2, Šuba Květ., Dluhý-Smith

Čtvrteční večer byl jen a pouze v režii jednoho týmu, Mezice si odvezli ze Slavonína velkou nadílku, a to jsou Vánoce ještě daleko.

Inter Šternberk - SK Véska 5:3 (3:1)

Branky: Mudrák 3, Jurečka 2 - Dráb 2, Šuba

Inter opět ukázal, že malý fotbal hrát umí. Tentokrát o svůj náskok z prvního poločasu nepřišel a Véska tak na podzim ještě nebodovala. Hattrickem se blýskl nestárnoucí veterán Tomáš Mudrák.

FC Levotil - Sokol Pohořany 7:4 (4:1)

Branky: Fišara Jan 2, Fišara Jiří 2, Kohout Jiří, Kubíček, Spurný - Hašek, Vaida, Čapek, Procházka

Levotil i nadále ukazuje, že letošní sezona jim opravdu sluší, tentokrát si smlsli na Sokolu Pohořany, jehož útočná hvězda oslavovala narození dcery.

Meta Pohořany - FC Chelsea 2:5 (2:2)

Branky: Maduda, Kárný - Béreš 2, Schwarz 2, vlastní

Domácí i nadále bez výhry, tentokrát k lepšímu výsledku nebyli daleko, ale zkušený tým Chelsea nakonec dokázal zvítězit a spolu s Interem Šternberk v tomto kole přeskočili Sokol Mezice v boji o záchranu v soutěži.

FC Skunk - Kovo Dřevo odloženo na 6.10.2022

RK Kafki volno

1. Kovo Dřevo 14 128:47 25

2. Galatasaray 15 94:51 24

3. SK Véska 14 90:54 22

4. FC Levotil 15 62:41 22

5. RK Kafki 14 108:46 20

6. FC Skunk 14 61:39 19

7. Galacticos 15 53:82 14

8. United Players 14 62:64 13

9. Sokol Pohořany 15 70:75 10

10. Inter Šternberk 15 68:103 7

11. FC Chelsea 15 37:122 7

12. Sokol Mezice 15 35:81 6

13. Meta Pohořany 15 41:104 1

2.liga A

SK Náklo - FC Luběnice 9:4, Chalapeňos - Sokolka Horka A 2:5, Moravan Cholina - New park 1:7, Koník Litovel - FKlidu 3:7, Restoma Štěpánov - FC Chořelice 4:6, Lazce United - Raptors team 4:4, MK Náměšť volno

1. Raptors team 14 96:37 24

2. New park 15 80:48 21

3. SK Náklo 15 80:55 21

4. FC Luběnice 14 64:32 20

5. FC Chořelice 15 67:36 19

6. FKlidu 15 52:58 17

7. Lazce United 14 45:55 14

8. Moravan Cholina 15 44:66 14

9. Chalapeňos 14 48:55 13

10. Restoma Štěpáno 15 46:66 10

11. MK Náměšť 14 43:60 7

12. Sokolka Horka A 15 57:78 7

13. Koník Litovel 15 34:110 3

2.liga B

Bílá puma - SK Mrsklesy 0:3 kont., Sokol Dubany – Kamerun 8:3, MODOS - Roko Samotišky 6:0, FC Křídla - FK Krčmaň 97 1:0, FC Hroší stavby - Pivní balet 99 6:0, NanoComplex - FC Alcatraz odloženo na 5.10., Hurikán VB volno

1. Hurikán VB 14 94:31 24

2. FC Hroší stavby 15 81:49 21

3. SK Mrsklesy 14 82:55 20

4. Kamerun 14 71:48 19

5. Sokol Dubany 15 93:81 18

6. Pivní balet 99 15 73:69 16

7. FC Alcatraz14 59:67 15

8. FC Křídla 15 62:64 14

9. MODOS 14 46:64 13

10. FK Krčmaň 97 15 38:68 10

11. NanoComplex 13 44:61 8

12. Bílá puma 15 47:78 6

13. Roko Samotišky 15 36:91 4

3.liga A

FC Nasa - KMK Březové 10:2, Zákl. Hnoyland - MK Dl. Loučka 5:7, AC Karasov - SK Profit NV 7:2, Bulldogs Pňovice - Buldog Unčovice 1:3, FK Rozvadovice - FC Peklo NV 2:6, KZT Štěpánov - Žerotín 3:0, Dřeváci Pňovice volno

1. FC Peklo NV 15 59:27 26

2. FC Nasa 15 64:40 20

3. SK Profit NV 14 52:45 17

4. Dřeváci Pňovice 14 56:50 16

5. Buldog Unčovice 15 45:44 16

6. AC Karasov 15 46:51 15

7. Zákl. Hnoyland 15 48:45 14

8. Bulldogs Pňovic 14 54:60 13

9. KZT Štěpánov 15 33:39 13

10. FK Rozvadovice 15 37:46 12

11. MK Dl. Loučka 15 40:45 11

12. Žerotín 15 29:37 11

13. KMK Březové 15 28:62 8

3.liga B

Sokol Křelov B - SK Kopeček 0:3 kont., Barbar - Rotor LBT 2:5, Topmont Bukovany - Atl. Bystrovany 1:2, Sedlisko - Dorespo Lošov 7:7, FK Břuchotín - Dyn. Bystrovany 5:1, Sokol Skrbeň - Sokolka Horka B 3:5, RoDo Legendy volno

1. Sokol Křelov B 15 64:34 24

2. RoDo Legendy 14 60:33 22

3. Sokolka Horka B 15 68:46 22

4. Atl. Bystrovany 14 48:27 19

5. Sedlisko 15 72:69 19

6. Sokol Skrbeň 15 76:45 18

7. Dorespo Lošov 15 44:39 16

8. SK Kopeček 15 38:42 13

9. Dyn. Bystrovany 15 33:45 10

10. FK Břuchotín 15 47:70 10

11. Topmont Bukovan 15 31:49 9

12. Barbar 14 35:63 7

13. Rotor LBT 15 21:75 3

3.liga C

Académica - Sportbar Sigma 0:3, Second Wave - Erena Černovír 3:5, FC Creditas - FC Rataje 2:1, FC Bastila - Arsenal Loučany 1:1, FC ZRTV Loko – Bažanti 6:1, FC 1970 Bubeník - Celtic Olomouc 4:4, FC Broky volno

1. Celtic Olomouc 15 101:47 27

2. FC Broky 14 68:43 20

3. FC Creditas15 66:48 19

4. FC Bastila 15 56:65 19

5. Second Wave 15 70:66 17

6. Sportbar Sigma 14 79:63 16

7. FC 1970 Bubeník 15 63:51 14

8. FC ZRTV Loko 14 57:64 12

9. FC Rataje 15 36:60 12

10. Bažanti 15 49:67 11

11. Erena Černovír 15 47:69 11

12. Arsenal Loučany 15 45:59 10

13. Académica 15 31:66 4

3.liga D

Leaders - MFK Suchonice 0:3 kont., F1 - Buff-belt 0:3, Geoboys - Mlha team 7:5, El. Otáhal B - Real stars 3:11, FC Fiasco - Hajduk Olomouc 6:2, 1.FC Černovír – Darkside 1:20, Zelené Balet volno

1. Hajduk Olomouc 15 86:46 24

2. Real stars 15 88:62 20

3. F1 14 76:45 19

4. FC Fiasco 15 98:56 18

5. Geoboys 15 83:64 18

6. Zelené balet 14 71:55 17

7. Buff-belt 15 53:51 17

8. Leaders 15 57:66 14

9. MFK Suchonice 14 56:54 13

10. Darkside 15 71:80 13

11. Mlha team 15 59:75 10

12. El. Otáhal B 15 61:78 9

13. 1.FC Černovír 15 29:156 0

4.liga A

FC Lutín - FC Bublákov 0:3 kont., FC Štok - 1.FT OST 3:5, 1.FC Skrbeň - FC IJZ 3:2, FC Tigers - MK Chudobín 4:2, Odra - MK Jívová 7:8, Ajax Pivodam volno, FK Bohuslavice volno

1. MK Jívová 14 97:33 24

2. FK Bohuslavice 13 73:24 23

3. 1.FT OST 14 68:29 22

4. FC Tigers 13 87:40 20

5. MK Chudobín 14 70:34 19

6. FC Bublákov 13 39:47 14

7. Ajax Pivodam 13 54:40 12

8. Odra 13 41:38 11

9. 1.FC Skrbeň 14 28:79 9

10. FC IJZ 14 24:113 5

11. FC Štok 13 31:93 3

12. FC Lutín 14 0:42 0