1. SMĚTAL SILACK LIGA 2024

2.kolo: CITADELA - ARX OLOMOUC 5:6, KOVO DŘEVO - UNITED PLAYERS 8:1, SK VÉSKA - RK KAFKI 4:2, GALATASARAY - FC CHELSEA OLOMOUC 13:2, RAPTORS TEAM - HURIKÁN VB 10:7, FC LEVOTIL - FC SKUNK 2:3

3.kolo: UNITED PLAYERS - CITADELA 2:4, FC CHELSEA OLOMOUC - FC LEVOTIL 9:4, ARX OLOMOUC - RAPTORS TEAM 6:5, FC SKUNK - SK VÉSKA 0:2, HURIKÁN VB - GALATASARAY 4:11, RK KAFKI - KOVO DŘEVO 6:2

1. SK VÉSKA 3 16:3 9

2. ARX OLOMOUC 3 17:10 9

3. RK KAFKI 3 16:8 6

4. FC SKUNK 3 7:7 6

5. GALATASARAY 3 27:10 6

6. KOVO DŘEVO 3 17:11 6

7. RAPTORS TEAM 3 19:17 4

8. FC CHELSEA OLOMOUC 3 15:21 4

9. CITADELA 3 13:15 3

10. FC LEVOTIL 3 8:20 0

11. HURIKÁN VB 3 11:26 0

12. UNITED PLAYERS 3 4:22 0

TJ Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh
KP: Další domácí ztráta lídra. Tak se o titul nehraje, ví kouč. Litovel má bod

2.A GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA LIGA 2024

Mezi zápasy druhých lig se vyjímá nádherná přestřelka na Pohořanech, kde domácí Meta nakonec udolala hosty z Mrskles 9:8. Pro diváky a fanoušky na jednu stranu nervy, na druhou pěkná gólová podívaná. Z individuálních výkonů vyčnívá 9 gólů Davida Hornicha z Hajduku Olomouc, kterými doslova sestřelil domácí tým FKlidu při vítězství 12:4. Ani to mu však nestačí na průběžné vedení ve střelecké tabulce 2.B ligy, které vévodí David Dočkal z týmu New park s 10 přesnými zásahy po třech kolech.

2.kolo: FC JULISKA RATAJE - SPORTBAR SIGMA 2:4, FC CHOŘELICE - FC HROŠÍ STAVBY 2:4, SOKOLKA HORKA A - SOKOL MEZICE 2:11, FC FIASCO - SOKOL KŘELOV B 3:5, LAZCE UNITED - INTER ŠTERNBERK 0:2, FC LUBĚNICE - FK BOHUSLAVICE A 7:5

3.kolo: SOKOL KŘELOV B - LAZCE UNITED 1:7, SPORTBAR SIGMA - FC CHOŘELICE 4:4, INTER ŠTERNBERK - SOKOLKA HORKA A 5:0 kont., FK BOHUSLAVICE A - FC JULISKA RATAJE 7:5, FC HROŠÍ STAVBY - FC FIASCO 12:1, SOKOL MEZICE - FC LUBĚNICE 7:4

SK Červenka - Sokol Příkazy
Kontumace v okresu. V klubu hraje šest let, přesto byl jeho start neoprávněný

1. FC HROŠÍ STAVBY 3 22:4 9

2. INTER ŠTERNBERK 3 17:1 9

3. SOKOL MEZICE 3 21:7 9

4. LAZCE UNITED 3 13:3 6

5. FC LUBĚNICE 3 19:16 6

6. FC CHOŘELICE 3 15:10 4

7. SPORTBAR SIGMA3 12:14 4

8. FK BOHUSLAVICE A 3 13:15 3

9. SOKOL KŘELOV B3 8:19 3

10. FC JULISKA RATAJE 3 8:17 0

11. SOKOLKA HORKA A 3 2:22 0

12. FC FIASCO 3 5:27 0

2.B GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA LIGA 2024

2.kolo: ZELENÉ BALET - KAMERUN 3:5, FC CREDITAS - 1.FC PIVNÍ BALET 99 3:3, HAJDUK OLOMOUC - COUNTRY GARDEN 4:4, ATLETICO BYSTROVANY - FKLIDU 7:3, NEW PARK - SOKOL DUBANY 5:1, META POHOŘANY - SK MRSKLESY 9:8

3.kolo: FKLIDU - HAJDUK OLOMOUC 4:12, SOKOL DUBANY - META POHOŘANY 5:2, COUNTRY GARDEN - NEW PARK 6:8, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - ATLETICO BYSTROVANY 0:2, KAMERUN - FC CREDITAS 8:1, SK MRSKLESY - ZELENÉ BALET 3:7

1. NEW PARK3 19:12 9

2. META POHOŘANY3 17:17 6

3. ATLETICO BYSTROVANY 3 12:7 6

4. KAMERUN 3 17:10 6

5. HAJDUK OLOMOUC 3 20:12 5

6. 1.FC PIVNÍ BALET 99 3 10:5 4

7. FC CREDITAS 3 8:14 4

8. SOKOL DUBANY 3 10:11 4

9. ZELENÉ BALET 3 10:15 3

10. COUNTRY GARDEN 3 13:15 2

11. FKLIDU 3 10:22 1

12. SK MRSKLESY 3 16:22 0

3.A TESCO SW LIGA

Ve třetích ligách, jejichž tři skupiny jsou druhou sezonu po sobě pojmenovány po stříbrném partnerovi olomouckého malého fotbalu, společnosti TESCO SW, jsou odehrána již čtyři kola. Bez bodové ztráty pokračuje v soutěži ještě 5 týmů, z toho rovnou tři ve 3.C lize. Její lídr, tým Second Wave, zatížil konta svých soupeřů 32 brankami, tedy průměrně osmi přesnými zásahy v jednom utkání. Kontrastem této střelecké produktivity je ve 4. kole netradiční bezbranková remíza v Hynkově mezi domácím AC Karasov a Žerotínem.

3.kolo: FC NASA - MK CHUDOBÍN 3:0, SK NÁKLO - KZT ŠTĚPÁNOV 3:4, MK DLOUHÁ LOUČKA - AC KARASOV 2:4, FC TIGERS - DŘEVÁCI PŇOVICE 13:2, FC PEKLO NOVÁ VES - SK PROFIT NOVÁ VES 5:4, ŽEROTÍN - FK ROZVADOVICE 1:2

4.kolo: FK ROZVADOVICE - FC NASA 1:2, KZT ŠTĚPÁNOV - MK DLOUHÁ LOUČKA 3:2, MK CHUDOBÍN - FC PEKLO NOVÁ VES 4:4, BULLDOGS PŇOVICE - FC TIGERS 2:5, AC KARASOV - ŽEROTÍN 0:0, DŘEVÁCI PŇOVICE - SK NÁKLO 5:6

1. KZT ŠTĚPÁNOV 4 16:8 12

2. FC TIGERS 4 24:9 9

3. SK NÁKLO 4 26:12 9

4. FC NASA 4 8:8 9

5. FC PEKLO NOVÁ VES 3 14:8 7

6. MK CHUDOBÍN 4 11:10 7

7. ŽEROTÍN 4 5:7 4

8. AC KARASOV 4 8:14 4

9. MK DLOUHÁ LOUČKA 4 10:13 3

10. DŘEVÁCI PŇOVICE 3 18:21 3

11. FK ROZVADOVICE 4 7:17 3

12. SK PROFIT NOVÁ VES 3 8:11 0

13. BULLDOGS PŇOVICE 3 6:23 0

3.B TESCO SW LIGA

3.kolo: FC BROKY - FT OSTŘÍŽI 4:4, MK NÁMĚŠŤ - FOTŘI 3:2, FC KŘÍDLA - SEDLISKO 4:5, FC 1970 BUBENÍK - FK BŘUCHOTÍN 5:2, SOKOLKA HORKA B - CHALAPEŇOS 7:4, DARKSIDE - ARSENAL LOUČANY 6:4

4.kolo: FOTŘI - FC KŘÍDLA 5:3, CHALAPEŇOS - DARKSIDE 8:3, FK BŘUCHOTÍN - FC BROKY 8:3, SOKOL SKRBEŇ - MK NÁMĚŠŤ 5:4, FT OSTŘÍŽI - SOKOLKA HORKA B 1:6, SEDLISKO - FC 1970 BUBENÍK 3:5

1. SOKOLKA HORKA B 4 31:14 9

2. CHALAPEŇOS 4 21:13 9

3. SOKOL SKRBEŇ 3 13:10 9

4. FC 1970 BUBENÍK 4 14:9 9

5. FK BŘUCHOTÍN 4 16:13 7

6. SEDLISKO 4 14:14 6

7. ARSENAL LOUČANY 3 14:13 4

8. MK NÁMĚŠŤ 4 11:13 4

9. FOTŘI 3 10:10 3

10. DARKSIDE 3 11:26 3

11. FC KŘÍDLA 4 17:14 3

12. FC BROKY 4 13:22 2

13. FT OSTŘÍŽI 4 8:22 1

3.C TESCO SW LIGA

3.kolo: ZLEJ SE(N) - BÍLÁ PUMA 3:6, GEOBOYS - SECOND WAVE 4:9, REAL STARS - MK JÍVOVÁ 7:4, FK KRČMAŇ 97 - SK KOPEČEK 6:0, ROTOR LBT - FC ZRTV LOKO 5:3, MFK SUCHONICE - SK DORESPO LOŠOV 2:4

4.kolo: SECOND WAVE - REAL STARS 12:5, FC ZRTV LOKO - GEOBOYS 3:6, MK JÍVOVÁ - FK KRČMAŇ 97 7:4, SK KOPEČEK - MFK SUCHONICE 4:3, RODO LEGENDY - ROTOR LBT 3:4, SK DORESPO LOŠOV - ZLEJ SE(N) 8:5

1. SECOND WAVE 4 32:16 12

2. SK DORESPO LOŠOV 4 21:9 12

3. BÍLÁ PUMA 3 19:9 9

4. MK JÍVOVÁ 4 17:14 7

5. GEOBOYS 4 15:14 7

6. ROTOR LBT 4 14:16 6

7. SK KOPEČEK 4 8:13 6

8. RODO LEGENDY 3 13:12 3

9. FK KRČMAŇ 97 4 12:20 3

10. REAL STARS 4 15:24 3

11. MFK SUCHONICE4 13:17 1

12. ZLEJ SE(N) 3 12:18 1

13. FC ZRTV LOKO 3 9:18 0

4.A ADAM ŠIMONÍK REALITY LIGA

Ve skupinách 4. ligy jsou po odehraných čtyřech kolech bez ztráty bodu Buldog Unčovice, Dynamo Bystrovany a Barbar, naopak začátek soutěže se příliš nevydařil Odře a nováčkovi, C týmu z Bohuslavic, kteří jsou na posledních místech bez zisku bodu.

3.kolo: F1 - FC ŠTOK 4:4, KONÍK LITOVEL - OLD BOYS UNITED 5:16, ZÁKLADNA HNOYLAND - DRACI Z ALCATRAZU 4:3, 1.FC SKRBEŇ - AJAX PIVODAM 1:11, DYNAMO BYSTROVANY - FC TABEC OLOMOUC 4:1, FK BOHUSLAVICE C - BULDOG UNČOVICE 0:6, FK BOHUSLAVICE B - KMK BŘEZOVÉ 6:1

4.kolo: FC TABEC OLOMOUC - ZÁKLADNA HNOYLAND 6:8, DRACI Z ALCATRAZU - KONÍK LITOVEL 4:4, AJAX PIVODAM - KMK BŘEZOVÉ 7:2, FC ŠTOK - FK BOHUSLAVICE C 10:2, BULDOG UNČOVICE - FK BOHUSLAVICE B 3:2, OLD BOYS UNITED - F1 8:1, 1.FC SKRBEŇ - DYNAMO BYSTROVANY odloženo

1. BULDOG UNČOVICE 4 16:4 12

2. OLD BOYS UNITED 4 41:11 9

3. DYNAMO BYSTROVANY3 13:5 9

4. FK BOHUSLAVICE B 4 22:7 9

5. ZÁKLADNA HNOYLAND4 20:22 9

6. FC ŠTOK 4 20:16 7

7. FC TABEC OLOMOUC 4 18:14 6

8. AJAX PIVODAM 4 20:17 6

9. F1 4 14:20 4

10. KMK BŘEZOVÉ 4 22:20 3

11. 1.FC SKRBEŇ 3 8:19 3

12. DRACI Z ALCATRAZU 4 9:17 1

13. KONÍK LITOVEL 4 11:29 1

14. FK BOHUSLAVICE C 4 3:36 0

4.B ADAM ŠIMONÍK REALITY LIGA

3.kolo: MLHA TEAM - RAKETY JAK PIZZA 4:3, TOPMONT BUKOVANY - FC BASTILA 7:4, BARBAR - ROKO SAMOTIŠKY 4:2, LEGENDÁRIO - FC REDBULÁCI 2:4, ERENA OLOMOUC - 1.FC ČERNOVÍR 3:1, FC BUBLÁKOV - CR OLOMOUC 7:1, MLADÝ PUŠKY - ODRA 7:1

4.kolo: FC REDBULÁCI - ERENA OLOMOUC 7:2, CR OLOMOUC - LEGENDÁRIO 3:3, RAKETY JAK PIZZA - TOPMONT BUKOVANY 7:4, FC BASTILA - MLADÝ PUŠKY 3:10, ROKO SAMOTIŠKY - ODRA 3:2, BARBAR - FC BUBLÁKOV 6:1, 1.FC ČERNOVÍR - MLHA TEAM 2:4

1. BARBAR 4 20:8 12

2. MLHA TEAM 4 15:10 10

3. TOPMONT BUKOVANY 4 22:16 9

4. FC REDBULÁCI 4 19:10 9

5. MLADÝ PUŠKY 4 26:13 9

6. RAKETY JAK PIZZA 4 18:14 7

7. ERENA OLOMOUC4 11:11 7

8. ROKO SAMOTIŠKY 4 12:12 6

9. LEGENDÁRIO 4 18:15 4

10. FC BUBLÁKOV 4 11:15 4

11. CR OLOMOUC 4 9:19 1

12. 1.FC ČERNOVÍR 4 7:18 1

13. FC BASTILA 4 10:23 1

14. ODRA 4 6:20 0

Podrobné výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz