Litovel měla první šanci již ve 4. min., kdy z úhlu střílel Zavadil, ale Kofroň míč vyrazil na roh. Domácí se poprvé předvedli v 10. min. po rohovém kopu Růžičky, kdy střílel Z. Petržela, ale P. Kvapil jeho nebezpečnou střelu hlavou odvrátil na rohový kop.

Ve 14. min. po rohu Zavadila domácí neuhlídali Fišaru, který hlavičkoval vedle branky. Ještě větší šanci měl ve 20. min. Krpec po centru Zavadila, ale míč z jeho hlavy našel jen ruce brankáře Kofroně.

Domácí měli svoji největší šanci ve 26. min., kdy se ve vápně prosadil Lehký, ale brankář Hradil vyrazil míč na roh. V 31. min. padla první branka utkání. Po rohovém kopu Zavadila se míč dostal až k volnému Fišarovi, který s klidem poslal Litovel do vedení.

Další branka hostí přišla již o pět minut později. Po akci, kterou založil vynikající Kratochvíl, přišla přihrávka Zavadila na Krpce a ten s přehledem zvýšil na 2:0 pro hosty. Domácí se však mohli dostat do zápasu hned ve 37. min., kdy P. Kvapil celkem zbytečně ve vápně fauloval R. Petrželu.

Nařízený pokutový kop ale Z. Petržela nevyužil a míč poslal jen do břevna! Po přestávce se čekal tlak domácích, ale ten nepřišel. Dobře organizovaná hra litovelských slavila úspěch a domácí se nedostali ani k jedné střele.

Litovel mohla zvýšit vedení v 62. min., ale P. Kvapil ve velké šanci mířil jen vedle branky. Také v 79. min. předvedli hosté pěknou akci, když Srovnal narazil Krpcovi, ale ten střílel těsně vedle branky.

Litovel se však nakonec třetí branky přece jen v 88. min. dočkala. Po nakrátko rozehraném rohovém kopu našel Zavadil volného Fišaru a ten nádherným volejem nedal Kofroňovi žádnou šanci.

Kralice n. H. – Tatran Litovel 0:3 (0:2)

Branky: 31. a 88. Fišara, 36. Krpec. Rozhodčí: Pěček. Diváci: 100.

Kralice: Kofroň – Neoral (74. O. Petržela), Ohlídal, Smýkal, Losman – R. Petržela (55. Bukovec), Růžička, Valtr, Liška – Lehký, Z. Petržela. Trenér Zdeněk Chytka.

Litovel: Hradil – Olbert, Švajda, H. Fišara, Planička – P. Kvapil, Kratochvíl (88. J. Kvapil), Srovnal, Coufal (55. Svačina) – Krpec, Zavadil. Trenér Miroslav Večeřa.