Medlov - 1. HFK Olomouc B 0:1 (0:1)

První ze tří výsledků 0:1 tohoto kola krajského přeboru se zrodil v Medlově. Domácí hrozili ze standardních situací, jedinou branku zápasu ale obstaral holický Krumpolc, který přesně pálil ve 24. minutě a béčko HFK si z Uničovska odvezlo cenné tři body.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Dolany - Přerov 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Fotbalisté Dolan se proti nováčkovi z Přerova na svém hřišti neprosadili, avšak ani Viktorka v řádné hrací době své šance nevyužila. Hostující celek byl nakonec spokojenější s dvoubodovým ziskem, když zvládl lépe penaltový rozstřel.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Velké Losiny - Lutín 0:2 (0:0)

Šlágr kola se ve Velkých Losinách lépe vydařil Lutínu. Hosté se dvakrát trefili krátce po přestávce, Losinští nedokázali najít gólovou odpověď. Sigma se tak osamostatnila na první příčce tabulky.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Želatovice - Všechovice 1:2 (0:0) Pen: 5:6

Po rychlém protiútoku se třicet minut před koncem okresního derby mohli těšit z těsného náskoku hráči Želatovic. Nakonec ale slavili hosté z Všechovic, nováček přeboru v závěru zjednodušil hru a ve druhé minutě nastavení dokázal srovnat. Trpký výsledek pro Želatovice korunovali hosté ve vítězném penaltovém souboji, po kterém získali i druhý bod.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Kralice na Hané - Zábřeh 0:1 (0:1)

Bodově naprázdno vyšli z domácího utkání se Zábřehem hráči Kralic. Jejich náznaky šancí se neujaly, naopak hosté byli jednou úspěšní v prvním poločase a těsný náskok a vítězství už si dokázali pohlídat.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Dubicko - Černovír 1:2 (0:0) Pen: 3:4

V duelu dvou nových celků v soutěži šel po sedmdesáti minutách hry do vedení hostující Černovír a hráči Dubicka měli blízko k porážce. Jenže v 89. minutě srovnal pohlednou střelou Demeter a následovala loterie pokutových kopů. Bod navíc přece jen putoval do Olomouce.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Hněvotín - Rapotín 0:1 (0:1)

Souboj Rapotína s domácím Hněvotínem rozsoudil ve prospěch hostů po rychlé akci už v 5. minutě Hymr. Hněvotín měl několik příležitostí skóre srovnat, ale žádnou nevyužil. Brankář hostů navíc zlikvidoval penaltu a body zamířily na Šumpersko.

Zdroj: DENÍK/OKFS

VŠECHNY SESTŘIHY podzimní části a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE