„Sigma je asi kombinačně dál než my, co se týče kultury hry i systémových věcí, a dnes to dokazovala. To je potřeba přiznat, ale vždycky se tomu dá čelit,“ prohlásil Koubek.

„Vsadili jsme na aktivní obranu, pokud možno co nejvýše, na pokrytí klíčových hráčů soupeře i případných brejků. Bylo toho moc, ne všechno se podařilo úplně podle našich představ, protože ty šance tam soupeř měl, i když nemyslím, že byly až tak čisté,“ polemizoval Koubek se svým protějškem.

„Škoda, že Pavel Šultes ani Lukáš Bajer své velké šance z úvodu utkání neproměnili. Naopak Baník nás z první akce potrestal,“ zalitoval Psotka.

„Musím být upřímný a říct, že jsem se obával, že se trefí a že si to můžeme zkomplikovat. Ale ustáli jsme to,“ oddechl si naopak Koubek.

Hanáci drželi většinu zápasu Baník uzamčený na jeho polovině, ale do šancí se dostávali obtížně. A když už se to podařilo, tak selhali v zakončení.

„Připomnělo mi to začátek sezony. Byli jsme aktivnější, vytvořili jsme si optický tlak, ale soupeř byl produktivnější než my,“ shrnul olomoucký kouč. „Jsem smutný z toho, že se nám to poslední utkání nevydařilo, protože Baník je rival a chtěli jsme tady uspět,“ doplnil.

„Myslím, že utkání mělo vysoké parametry a že k tomu přispěla obě dvě mužstva,“ dodal na závěr debaty spokojený šéf domácí lavičky Miroslav Koubek.