„Odvedli jsme výkon, jaký jsme si představovali. Proti kombinačně velmi silné Sigmě bylo základem úspěchu pokrýt její herní schéma a to se nám podařilo z aktivního presinkového bloku. V určitých momentech utkání, hlavně v úvodu druhého poločasu, jsme se dostávali pod větší tlak, ale myslím, že principiálně to fungovalo a soupeř se do nás nemohl dostat,“ řekl Koubek.

Na začátku druhého dějství skutečně Hanáci pouštěli svého soupeře za půlící čáru jen na pár chvil. Nejblíže brance byl po přihrávce Michala Vepřeka Jakub Petr, jenže zblízka střílel vedle. Další domácí příležitosti už hostující obrana dokázala zpacifikovat.

Koubek však svoje hráče za výkon převážně chválil. Rezervy viděl snad jen v lepším zakončení několika brejkových akcí, které převážně tahal Jan Chramosta, jemuž fanoušci připomněli, že ještě rozhodně nezapomněli na herecké číslo, které vedlo k penaltě ve finále Ondrášovka Cupu.

„Myslím, že i naše brejková taktika fungovala poměrně dobře. Mohli jsme několik akcí dotáhnout lépe a dojít si třeba i pro druhou branku. Na druhou stranu tam i Sigma měla několik situací, zejména po křídelních situacích, kdy jsem se obával, protože jsme ty zpětné přihrávky pochytali nebo zblokovali na poslední chvíli,“ podotkl Koubek. „Ještě jednou musím říci, že jsme s jedním bodem spokojení a že si ho zasloužíme,“ dodal.

REPORTÁŽ ZE ZÁPASU VČETNĚ FOTOGALERIE: Sigma s Mladou Boleslaví remizovala