Remízu berete, nebo je to ztráta?
Myslím, že ve finále je to dobrý bod, určitě se na konci sezony bude počítat. Ale měli jsme málo šancí. Jednu, dvě maximálně, jinak to spíš bylo hraní po šestnáctku. Nic víc. Slovácko mělo jen to břevno, tam jsme měli štěstí, jinak to bylo vyrovnané, ale hodně náročné utkání.

Proč jste se nedokázali víc prosadit?
Slovácko hrálo dobře, nenechalo nás pořádně rozehrát, napadalo nás. Nedostali jsme tam, neměli jsme zakončení. Kolikrát jsme mohli šanci řešit střelou, ale hledali jsme vždycky něco víc. A zbytečně jsme se asi ve druhé půlce báli o výsledek, mohli jsme být víc v klidu, víc přesní.

Vzájemné zápasy, a konkrétně ty v Hradišti, bývají vždycky vyhecované. Ani tento nebyl výjimkou, čím to?
No… Nevím, čím to je, ale myslím, že to bylo i zbytečně vyhrocené. Začalo to nějak tím odpísknutým, neodpísknutým rohem, pak tam někdo ležel… Možná to od pana rozhodčího chtělo někdy i víc citu.

Dvakrát jste pěkně posadil míč na hlavu Chorému, který nedokázal skórovat. Zamrzelo to?
Je to škoda, na druhou stranu máme deset bodů, což není špatné. Osobně jsem spokojený, před začátkem soutěže s tím asi nikdo nepočítal. Pro nás je každý bod hrozně důležitý. Navíc jsme udrželi druhou nulu vzadu, to se taky počítá. Teď doufám, že dostaneme aspoň den volna (úsměv).