Osmatřicetiletý Kučera, který v české a německé lize odehrál dohromady bezmála 450 utkání, pozval na svou rozlučku celou řadu dávných i nedávných spoluhráčů.

Ve Viganticích by se měli ukázat třeba Tomáš Ujfaluši z Galatasaraye Istanbul, Radoslav Kováč z Basileje nebo Kamil Vacek z Chieva Verona. Dorazí také trenér polského Lubinu Pavel Hapal, ostravský kouč Radek Látal či bývalý excelentní brankář a v současnosti asistent trenéra ve Slavii Praha Martin Vaniak.

Pozvání dostali také Roman Hubník a Milan Baroš, členové reprezentačního týmu pro Euro 2012. Jestli se ale nakonec na turnaji objeví, není kvůli přípravě na šampionát jisté.

Chybět by naopak neměli Tomáš Janotka, Jan Schulmeister nebo Marek Heinz, spoluhráči Kučery z posledního působení v Sigmě Olomouc, které skončilo vítězstvím v českém poháru. Mimochodem, ani vítězná trofej na akci samozřejmě nebude chybět.

Tři týmy, které budou koučovat Petr Uličný, Zdeněk Psotka a domácí Josef Barabáš, jenž povede mužstvo vigantických odchovanců, si to rozdají každý s každým. Začátek je plánován na 14 hodin.