VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem o víkendu?

Olomoucký kraj - Kam se vydat za sportemv Olomouckém kraji o víkěndu 24. a 25. dubna.

23.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Atletika

Hanácký půlmaraton (SO, 10.15, atletický stadion AK Olomouc).

Baseball

Českomoravská liga: Cannibals Šumperk – Klasik Frýdek-Místek (SO, 13.00 a 16.00), Skokani Olomouc B – Třebíč Nuclears (SO, 13.00 a 16.00).

Fotbal

GAMBRINUS LIGA

Sigma Olomouc – Slavia Praha (NE, 17.00).

MSFL

Uničov – Slavičín (NE, 10.15).

DIVIZE D

Konice – Rousínov (SO, 16.00).

DIVIZE E

Šumperk – Orlová (NE, 16.00), Hranice – Velké Losiny (SO, 16.00).

KFS OLOMOUC

Krajský přebor

SO, 16.30: Šternberk – Určice, Kralice – Ústí, Přerov – Mohelnice, Hněvotín – Štíty.
NE, 16.30: Dolany – Želatovice, Kozlovice – HFK Olomouc B, Bělotín – Litovel, Leština – Jeseník.

I. A třída, skupina A

SO, 16.30: Nové Sady – Štěpánov, Písečná – Vidnava, Zlaté Hory – Oskava, Vikýřovice – Bělkovice.
NE, 16.30: Šumvald – Troubelice, Loučná – Loštice, Medlov – Haňovice.

I. A třída, skupina B

SO, 16.30: Náměšť – Klenovice, Lipník – Slatinice.
NE, 10.00: Opatovice – Plumlov, 16.30: Brodek u Přerova – Mostkovice, Kožušany – Jesenec, Čechovice – Kojetín, Troubky – Dub.

I. B třída, skupina A

PÁ, 16.30: Tovačov – Všechovice.
SO, 16.30: Újezdec – Kostelec, Horní Moštěnice – Nezamyslice.
NE, 16.30: Radslavice – Haná Prostějov, Pivín – Býškovice, Lutín – Hustopeče, Vrchoslavice – Vrahovice.

I. B třída, skupina B

SO, 15.00: Chválkovice – Příkazy, 16.30: Červenka – Černovír, Paseka – Bohuňovice, Hlubočky – Moravský Beroun.
NE, 16.30: Velký Týnec – Drahlov, Mohelnice B – Lipová, Bouzov – Slavonín.

I. B třída, skupina C

SO, 16.30: Bohdíkov – Česká Ves, Ruda nad Moravou – Bludov, Sobotín – Lesnice, Supíkovice – Hrabišín, Javorník – Jiříkov, Nový Malín – Staré Město, Bělá pod Pradědem – Žulová.

OFS OLOMOUC

II. třída

SO, 16.30: Nedvězí – Chomoutov, Těšetice – Velká Bystřice, Lužice – Přáslavice, Štarnov – Střelice.
NE, 16.30: Pňovice – Babice, Nová Hradečná – Horka, Doloplazy – Nemilany.

III. třída

SO, 15.30: Slavonín B – Grygov, 16.30: Šumvald B – Náklo (Břevenec), Dlouhá Loučka – Libavá. NE, 14.30: Odrlice – Jívová, 15.00: Hlubočky B – Blatec (Velký Újezd), Střeň – Náměšť B, 16.30: Újezd u Uničova – Vilémov.

IV. třída, skupina A

SO, 16.30: Horní Loděnice – Bohuňovice, Mladějovice – Štěpánov B, Babice B – Hraničné Petrovice.
NE, 15.00: Dalov – Huzová, 16.30: Hnojice – Dolany B, Paseka B – Jiříkov.

IV třída, skupina B

SO, 15.00: Králová – Nedvězí B, 16.30: Olešnice – Luká. NE, 10.00: Nové Sady B – Příkazy B, 13.30: Chválkovice B – Drahanovice, 13.45: Střelice B – Tršice, 16.30: Mladeč – Moravská Huzová.

OFS PROSTĚJOV

II. třída

SO, 16.30: Hvozd – Přemyslovice, Čechovice B – Dobromilice, Bedihošť – Brodek u Pv.
NE, 16.30: Němčice – Určice B, Protivanov – Otaslavice, Olšany – Konice B, Zdětín – Držovice.

III. třída

SO, 16.30: Čechy pod Kosířem – Otinoves, Jesenec B – Nezamyslice B (Dzbel).
NE, 16.30: Smržice – Tištín, Vícov – Kostelec B, Přemysloice B – Pavlovice, Výšovice – Brodek u Konice, Horní Štěpánov – Kralice B.

IV. třída, skupina B

SO, 16.30: Němčice B – Brodek u Pv B.
NE, 16.30: Želeč – Ivaň, Vrahovice B – Biskupice, Doloplazy – Hrubčice.

OFS ŠUMPERK

Okresní přebor

SO, 16.30: Sudkov – Bludov B, Hanušovice – Lukavice, Úsov – Loštice B.
NE, 16.30: Libina – Podolí, Písařov – FRC Zábřeh, Zvole – Postřelmov, Dubicko – Rapotín.

III. třída, skupina A

SO, 16.30: Bohutín – Nový Malín B, Obědné – Malá Morava.
NE, 15.00: Vikýřovice B – Brníčko. 16.30: Jedlí – Bratrušov, Hrabišín B – Rovensko.

III. třída, skupina B

SO, 16.30: Juventus Mohelnice – Mírov (Moravičany), Třeština – Líbivá, Maletín – Leština B.
NE, 16.30: Palonín – Jestřebí, Moravičany – Krchleby.

OFS PŘEROV

Okresní přebor

SO, 16.30: Radslavice B – Dukla Hranice, Záříčí – Býškovice / Hor. Újezd B.
NE, 10.00: Ústí B – Kovalovice, 16.30: Beňov – Želatovice B, Pavlovice – Soběchleby, Měrovice – Domaželice, Majetín – Stará Ves.

Okresní soutěž, skupina A

SO, 16.30: Kojetín B – Bochoř, Lověšice – Křenovice, Čekyně – Vlkoš, Polkovice – Vitčice.
NE, 16.30: Říkovice – Brodek B, Záříčí B – Troubky B, Lobodice – Uhřičice.

Okresní soutěž, skupina B

NE, 10.00: Jezernice – Skalička, 14.00: Bělotín B – Přerov, 15.00: Lipník B – Žákovice, 16.30: Černotín – Drahotuše, Lazníky – Opatovice, Horní Moštěnice B – Hustopeče B, Horní Netčice – Prosenice.

OFS JESENÍK

SO, 15.00: Velká Kraš – Česká Ves B, Kobylá – Zlaté Hory B, Skorošice – Lipová-lázně, 16.00: Velké Kunětice – Mikulovice B, 16.30: Bernartice – Černá Voda, Vápenná – Jeseník B.

NE, 14.00: Písečná B – Stará Červená Voda, 14.30: Javorník B – Žulová B, 15.00: Zlaté Hory B – Bernartice.

Házená

1. liga žen

Olomouc jun. – Havlíčkův Brod (NE, 14.30)

2. liga žen

SK UP Olomouc – Karviná (NE, 17.00)

1. liga mužů

Kostelec – KP Brno (NE, 10.30)

2. liga mužů

Prostějov – Kuřim (SO, 15.00), Šumperk – Olomouc (NE, 10.30), Uničov – Paskov (NE, 15.00).

Volejbal

Extraliga žen

finále: VK Modřanská Prostějov – KP Brno (SO, 17.00 a PO, 18.00)

O 5. místo: SK UP Olomouc – TJ Mittal Ostrava (SO, 17.00).

23.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chata na Králickém Sněžníku na historické fotografii.
8

Z Králického Sněžníku zmizí ruiny Lichtenštejnovy chaty

Ilustrační foto.

Roj silnější než Perseidy prolétne nad Olomouckem

Piva se v kraji čepuje méně. Kvůli EET a zákazu kouření

Od zavedení EET v prosinci loňského roku zaregistrovaly pivovary v Olomouckém kraji desítky provozoven, které ukončily činnost.

Taxikářka ráno řídila opilá, zavolali na ni strážníky

Na přivolání svědka, kterému se zdálo, že řidička taxíku usedla za volant opilá, dorazila v úterý kolem deváté hodiny ráno do Kramářovy ulice hlídka přerovských strážníků.

Hlasujte pro NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM v kraji

ANKETA / Jaký vánoční strom je letos v Olomouckém kraji ten nejkrásnější? O tom rozhodujete právě vy. Svého favorita můžete podpořit hlasem v anketě pod tímto textem.

V Olomouci jaro, na západě bod mrazu. Jak to bude dál?

V Olomouci bezmála 12 stupňů a v Karviné dokonce 14,6, zatímco obyvatele na západě republiky se ve stejnou dobu "zahříval" sotva stupeň, dva nad bodem mrazu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT