„Před zápasem si říkáme, kdo má které hráče bránit osobně, a dostaneme z toho dva góly… To je nekoncentrovanost. U první standardky jsme se ani nedívali na balon, než jsme se otočili, už byl balon v bráně. Takové podcenění si v naší situaci nemůžeme dovolit," hořekoval středopolař Jakub Plšek.

A souhlasil s ním i kouč Hanáků Václav Jílek, jehož také rozohnil fakt, že obě branky Pražanů padly po standardních situací.

„Není to o tom, jestli má útočící hráč dva metry nebo metr sedmdesát. Je to o osobní zodpovědnosti. Může se stát, že hráč soupeře nezachytí, ale musí na něm skončit!
A podle mě u obou branek byli hráči daleko. Štetinu měl bránit Falta a Vrzala Vepřek. Nedokázali je ani zpomalit, to je trestuhodné," nebral si servítky.

Úvod duelu přitom nenasvědčoval tomu, že by Hanáci měli z Julisky odjet
s prázdnou. Opět však doplatili na neproměňování šancí.

„Nastoupili jsme do zápasu s tím, že se nemůže stát to, co se stalo v Boleslavi, kdy jsme během chvilky dostali dva góly.
A myslím, že jsme do utkání vstoupili dobře, protože Hálič měl stoprocentní šanci. Rozhodl super zákrok jejich gólmana, protože kdyby to bylo 1:0, mohlo to vypadat jinak. Ale na kdyby se nehraje… Po tom obdrženém gólu byl první poločas jedna velká katastrofa," mrzelo Plška.

Podobně viděl pasáž po Štětinově brance i Jílek, který nechal rozcvičovat stopera Štěrbu.

„Proč? Uroš Radakovič byl na vystřídání už v pětadvacáté minutě, dvakrát lehkovážně namazal soupeři do nebezpečného brejku. To se nesmí stávat," kroutil hlavou téměř čtyřicetiletý kormidelník.