„Cítím obrovské zklamání, tento zápas jsme měli dotáhnout do vítězného konce. Kluci dnes opravdu dřeli, utkání jsme odbojovali, ale nakonec máme jen bod," prozradil bezprostředně po nedělním zápase trenér mohelnické rezervy Roman Berka.

Jeho svěřenci byli hned v úvodu hry blízko gólu, když v 1. minutě po centru Havlíčka to hlavičkou na malém vápně zkoušel Kloss, ale bohužel pro domácí trefil jen připraveného gólmana.

V dalším průběhu střetnutí se hrál z obou stran po taktické stránce solidní fotbal, leč bez výraznějších střeleckých pokusů a tak se do přestávky diváci branky nedočkali.

Mohelnici následně vyšel nástup do druhého dějství a ve 49. minutě se domácí mohli radovat. Petr Ryba díky důrazu vybojoval téměř ztracený míč mířící do autu, v šestnáctce našel Kubu, který střelou k tyči poslal svůj celek do vedení.

Těsný náskok poté Mohelnice kontrolovala až do samotného závěru, jenže trestuhodné zaváhání v šestnácte ji připravilo o výhru, když domácí svému protivníkovi dovolili odcentrovat na zadní tyč, kde pohotový Duda hlavou srovnal na konečných 1:1.

„Nás může mrzet, že jsme inkasovali po dost hrubé chybě, ale naštěstí se nám podařilo na konci utkání vyrovnat a nerozhodný výsledek je podle mě naprosto spravedlivý, byl to klasický remízový zápas," prozradil krátce trenér Hněvotína Ivo Lošťák.

„Je jen škoda, že se dnes hrálo na opravdu dost těžkém terénu," doplnil hněvotínský kouč.

FK Mohelnice B – FC Hněvotín 1:1 (0:0)

Branky: 49. Kuba – 89. Duda.
Mohelnice B: Studený – Heidenreich, Krejčí, Horák, Mičker – Havlíček (67. D. Ryba), Kuba, Bayer, Strnad (79. Marák) – Kutal (46. P. Ryba), Kloss (85. Srdýnko). Trenér: Roman Berka.
Hněvotín: Běhalík – Dokoupil (60. Lakomý), Láner, Hrdlovič, Novák – Skoumal, Schinneck, Kryl, Lošťák – Karabina (66. Duda), Novotný (70. Šulc, 84. Šenkyřík). Trenér: Ivo Lošťák.