Uničovský tým je tvořen z hráčů, kteří v minulosti prošli Sigmou Olomouc. V kádru jsou ale i tři, co v minulosti oblékali opavský dres. Jedná se o Šalamouna, Jeřábka a v neposlední řadě Dušana Žmolíka.

„Jedeme si do Opavy pro tři body," říká odvážně Žmolík.

„Nám se hraje dobře proti týmům, které chtějí hrát fotbal. Do této skupiny Opava patří. Naše mužstvo je po výhrách nad silnými soupeři v pohodě, to může být naše síla," podotkl ještě nedávno záložník Slezského FC. V případě vítězství svého týmu slíbil do šatny bednu vína.

„Opava spadla z vyšší soutěže a její kádr zůstal v podstatě pohromadě, takže je to určitě kandidát na horní příčky tabulky a v zápase s námi favorit," uvedl kouč Uničova Zdeněk Strouhal a pokračoval: „Cílem je předvést náš nejlepší možný výkon a uvidíme, na co to bude stačit. Pokud ho odevzdáme, určitě máme šanci uspět." Uničovští nejedou do Slezska v kompletním složení. „Kdo ale bude chybět, se rozhodne až podle posledního tréninku před zápasem. Určitá omezení měli Jeřábek, Ulma i Uvízl. S kolenem stále laboruje Hrubý," uzavřel Strouhal.

Program 4. kola MSFL: SO, 10.15: Orlová – Slovácko B, 16.00: Opava – Uničov, 16.30: Hlučín – Třebíč, Mikulovice – Břeclav, Prostějov – HFK Olomouc, Hulín – Kroměříž. NE, 10.15: Olomouc B – Žďár nad Sázavou, 16.30: Zábřeh – Zlín B.