„Měli jsme kopat dvě penalty. Hlavně druhý zákrok na Matěje Šinogla, který šel sám na branku a obránce na něj skočil, byl do nebe volající," stěžoval si trenér Losin Jiří Mika.

„Nenadávám na rozhodčí, spíš na to, jak se fotbal v Medlově vede. Je mi z toho smutno. A je mi líto jejich hráčů, že musejí být součástí toho divadla. Tohle ničí fotbal. V soutěži jsem už dva roky, ale tohle jsem jinde v regionu nezaznamenal," doplnil Mika.

Jeho mužstvo vedlo v Medlově od 17. minuty. Kdy domácí doplatili na malou domů a nepřesnost ve zpracování brankáře Zmunda, kterého využil dobře napadající Kováč. Přes Šinogla se míč dostal až k Linetovi, jenž střelou do prázdné branky otevřel skóre.

Domácí Medlov se ale nevzdal a vytvořil si několik dobrých šancí. Vytřísal, Klabačka nebo Klos však neuspěli. Buď kvůli vlastní nepřesnosti, nebo je vychytal výborný brankář Hatala.

„Soupeř se cítil ukřivděný, kdyby ale v prvním poločase dostal tři čtyři góly, tak nemohl nikdo říct vůbec nic," mínil trenér Medlova Miroslav Večeřa.

„Je pravda, že domácí měli dobré šance a Dominik Hatala nás podržel. Taky je ale pravda, že po našem gólu nás sudí už do ničeho nepustil. Na úzkém hřišti se špatným terénem naopak stačí tři čtyři fauly proti vám a jste pod tlakem," kontroval Mika.

Po pauze se Medlov přece jen vyrovnání dočkal. Nedorozumění stopera s brankářem využil Kasal.

„Jasný naše chyba. Obránce nerespektoval, že si jde brankář pro míč," uznal Mika.

Pak už přišly jen sporné penaltové situace, které ale na výsledku nic nezměnily.

„Nejspíš nám rozhodčí opravdu jednu penaltu odpustil. Být to obráceně, tak bych po tom souboji asi taky nadával," přiznal domácí trenér.

„Na druhou stranu si myslím, že remíza byla spravedlivá. V prvním poločase jsme byli lepší, ale nedali jsme šance. Ve druhém už jsme odešli fyzicky," dodal Večeřa.

Losinští nakonec paradoxně také odjížděli s výsledkem celkem spokojeni.

„Vzhledem k těžkým podmínkám bod z venku bereme," dodal Mika.

TJ Medlov – Sokol Lázně Velké Losiny 1:1 (0:1)

Branky: 70. Kasal – 17. Linet. Rozhodčí: Motal – Přikryl, Kašpar.

Medlov: Zmund – Klos, Vašíček, Müller, Rozsypal (20. Kasal) – Chudáček, Okrouhlý, Klabačka (75. Pospíšil), Demeter – Svačina, Vytřísal. Trenér: Miroslav Večeřa.

V. Losiny: Hatala – Zatloukal, M. Gargulák, J. Gargulák, Kupčík – Nýdecký, Linet, Šinogl, Šimák – Kováč (80. Kobza), Uvízl (86. Klaban). Trenér: Jiří Mika.