„Chceme dát šanci těm, kteří mají rádi fotbal, mají potenciál, ale nevlezou se do přeplněných akademií. U nás mají velkou šanci zlepšit se a hlavně u fotbalu zůstat, prioritou je, aby je to bavilo,“ vysvětluje Kovář.

Někdejší zadák Sigmy bude mít na starosti obrannou fázi, Sedláček jako bývalý útočník zase ofenzivu. Pětidenní program včetně obědů se bude konat v areálu na Novém Světě v Olomouci.

„Je tady krásné zázemí, nová umělka, takže podmínky jsou super. A když nám nebude přát počasí, uděláme si zase jiná cvičení v tělocvičně,“ pokračuje muž, který v olomouckém dresu odehrál 299 ligových utkání.

Kemp je určen pro děti od šesti let, vrchní hranice není určena.

„Na věku příliš nezáleží, uděláme si skupinky podle věku a výkonnosti, aby to bylo pestré. A taky nám vůbec nebude vadit, když se přihlásí i holky. Naopak! Sám znám děvčata, která jsou na tom fotbalově ještě lépe než chlapci. To ostatně mohou prokázat v soutěžích o nějaké ceny,“ usmívá se Kovář.

Cena akce včetně jídla, pití i značkového trika je 2400 korun.

Více informací naleznete na webových stránkách sekofotbal.cz, facebookovém profilu SeKofotbal či telefonních číslech 777 026 312 a 602 784 658.