V zimní přestávce je už pátým hráčem, který v Olomouci během zimní přestávky podepsal nový kontrakt.

„Jednání netrvala moc dlouho, nějaké nejasnosti jsme si rychle upřesnili. Mám z toho radost, jsem tady spokojený, těší mě, že mi Sigma nabídla novou smlouvu," řekl Navrátil pro klubový web.

„Na jaře bychom měli potvrzovat zase to, co jsme dokázali v loňském roce, ty výkony, které jsme předváděli. A doufám, že to bude ještě lepší," doplnil.

„Samozřejmě je to pro nás pozitivní zpráva. Honza Navrátil prošel naším klubem od přípravek, je to pro něj už třetí smlouva. Věřím, že se ještě více stabilizuje a jeho výkony budou ještě lepší, než byly na podzim," prohlásil na hráčovu adresu nový sportovní ředitel Sigmy Zdeněk Psotka.

„Na jednu stranu se říká, že se hráči nekupují, ale investice do prodlužování smluv, zejména u těch mladých hráčů, je investicí do stabilizace kádru, do nárůstu výkonnosti prvního týmu," dodal.

Olomouc během zimní přestávky podepsala nové kontrakty také s kapitánem týmu Alešem Škerlem, nejlepším střelcem Michalem Ordošem a talentovanými záložníky Martinem Pospíšilem a Jakubem Plškem.