1 z 8
Další

Olešnice - Lesnice 2:2 (1:1)

Branky: 44. a 68. Indra - 28. a 85. Křenek.

Otto Jáně (trenér Olešnice): Pro domácí výsledek na nic, pro hosty možná dobrý. I když na druhou stranu je fakt, že každý záchranářský bod se počítá. Sice jsme byli po celý zápas lepší, to ale bohužel nic neznamená. Remíza je tedy zasloužená. V závěru navíc měli hosté gólovou šanci, takže ve výsledku za ní ještě vlastně můžeme být rádi.

Jan Knobloch (trenér Lesnice): Bod z Olešnice bereme. I vzhledem k průběhu hry a posílení olešnického kádru. Mohli jsme ale nakonec brát tři, když v závěru domácí obránce zastoupil gólmana a vyhlavičkoval míč z branky. Všechny čtyři góly padly po krásných akcích, takže se fotbal divákům musel líbit. Zejména pak druhý gól Indry. Myslím si, že moc týmů na jaře v Olešnici vyhrávat nebude.

Náměšť na Hané - Olomouc-Chomoutov 4:3 (1:2)

Branky: 31. Zajíček, 86. a 89. Fišara, 90+2 Nepožitek - 4. Hrabálek (pen.), 24. a 77. Vybíral.

Jiří Navrátil (trenér Náměšti na Hané): Začátek jsme měli smolný, do poločasu jsme ale naštěstí stihli snížit. Soupeř hrál odzadu a to pro nás bylo poměrně těžké. Pak jsme nedali penaltu, hned nato nám vyloučili hráče a za chvíli jsme inkasovali na 1:3. Vypadalo to beznadějně, ale pak jsme na konci dali ty tři branky. Trenéra soupeře jsem na konci politoval. Příště už musíme k zápasu přistoupit úplně jinak.

Marek Rigo(trenér Chomoutova): První poločas jsme zaslouženě vyhráli 2:1, i když to mohlo být i 3:1. Bohužel jsme neproměnili jednu šanci, kde to domácí už vykopávali z čáry. V druhé půli přišlo vyloučení soupeře a celá naše taktika se paradoxně zvrtla ve velký chaos. Najednou jsme hráli přesilovku a nevěděli si s ní rady. Domácí to naopak stmelilo. Dostali se až k penaltě, kterou neproměnili. Zvýšili jsme ještě na 3:1, ale potom to přišlo. Po vyrovnání na 3:3 jsme odpadli a závěr totálně nezvládli. Skončilo to katastrofou. Strašně nás to mrzí.

Troubelice - Plumlov 1:0 (0:0)

Branka: 79. Urbášek.

Bruno Nezval (trenér Troubelic): Věděli jsme, jak se Plumlov bude prezentovat. Museli jsme hrát trpělivě do dobře fungující obrany. Dočkali jsme se až v 79. minutě po akci na levé straně a zakončení uvnitř pokutového území. Meli jsme zápas rozhodnout daleko dříve, šanci jsme měli více než na jeden gól. Hosty jsme do ničeho vážného nepustili.Těžké utkání jsme zvládli. Nyní pracujeme na tom, abychom se dále zlepšovali.

Karel Frantík (trenér Plumlova): Byl to zápas relativně těžký. I proto, že jsme měli jen jednoho hráče na střídání, navíc dorostence. I tak jsme ale nehráli úplně zle. Vzadu jsme byli dobře organizovaní, směrem dopředu jsme ale nevymysleli nic. Na tom budeme muset ještě zapracovat.

Určice - Libina 1:0 (1:0)

Branka: 33. Zapletal (pen.).

Petr Gottwald (trenér Určic): Vítězství je zasloužené. Mělo to skončit i větším rozdílem, protože se hrálo de facto jen na jednu branku. Bylo to ale ošemetné. Nebylo ideální počasí a Libina přijela vlastně jen zaparkovat autobus před šestnáctku a spoléhala se pouze na brejky a nákopy. Při troše naší nepozornosti to tak mohlo skončit i jinak. Je to tedy utkání, které jsme zvládli. Kluky jsem pochválil a makáme dál.

David Čikl (hráč Libiny): Jeli jsme do Určic jako outsider. Sestava mohla být lepší, ale jelikož hráli současně i naši dorostenci o první místo v Rapotíně, tak už neměli tu energii, kterou by jinak asi měli. Navíc máme zraněného Zdeňka Šenka, který má zlomenou nohu. V zápase jsme začali dobře. Chtěli jsme co nejefektivněji bránit, abychom se vyvarovali zbytečných chyb. To se nám dařilo. Až na ten jeden smolný moment, kdy po kontaktu ve vápně sudí odpískal penaltu. Byli jsme sice naštvaní, ale co se dá dělat. Nějaké šance jsme si pak také vytvořili, ale neproměnili jsme je. Bod z tohoto utkání bychom si určitě zasloužili.

Postřelmov - Maletín 4:0 (3:0)

Branky: 2. a 48. Nimricht, 28. a 32. Holan.

Radim Netopil (trenér Postřelmova): Jsme rádi za výhru, protože osobně považuji Maletín za jeden z nejlepších týmů soutěže. Zároveň musím kluky pochválit, protože po té minulé prohře hráli naprosto perfektně. Až za stavu 4:0 se z toho stal takový trochu bezstarostný fotbal nahoru-dolů. Mohlo to pak klidně skončit třeba 8:3. Jsme spokojeni.

Paseka - Loštice 3:1 (2:0)

Branky: 14. Piruch, 23. Bareš, 80. Krejčí - 89. Faltýnek.

Josef Mikeš (trenér Loštic): Do zápasu jsme vstoupili vlažně a dostali dva zasloužené góly. Ve druhém poločase jsme se sice trochu zlepšili, ale k ničemu pořádnému to nevedlo. Domácí zvýšili na 3:0 a my jsme korigovali až v úplném závěru. Aktuálně nám to prostě nejde a musíme se z toho nějak dostat.

Protivanov - Bludov 2:2 (0:0)

Branky: 47. Růžička, 84. Milar - 65. Stuchlý, 80. Schwartzer.

David Novotný (trenér Protivanova): V první půli byli hosté lepší, byli dříve na míči a díky tomu se dostávali do šancí. My jsme je ale dokázali ubránit. Hned na začátku té druhé jsme šli po dobré akci do vedení, které jsme ale bohužel neudrželi. Pak byla hra vyrovnaná a druhý gól jsme dostali po dobře trefené standardce. Naštěstí jsme pak vyrovnali z pokutového kopu, který vyplynul z naší aktivity v šestnáctce. Bludov pak měl ještě nějaké šance, které jsme bohudík přežili. Remíza je to podle mě zasloužená.