Jak moc vám zkazila radost ta penalta v 96. minutě?

Určitě hodně. Už to rozhodčí nemusel takhle hrotit a v klidu odpískat konec. Takhle to bude v Jablonci ještě hodně těžké. Ale už jenom fakt, že jsme dali prvoligovému týmu čtyři branky, stál za to.

Hráli jste fantastický fotbal. Čím to bylo, vyhecovali jste se, protože přijel prvoligový mančaft?

Jsme v osmifinále a o nic nám nešlo. V sobotu jsme vyhráli v lize a pohár je pro nás vyloženě za odměnu. Nás netlačí bota, jako třeba Jablonec. Nemuseli jsme vyhrát, nemusíme za každou cenu postoupit, takže jsme hráli v klidu, vyhecovali jsme se na ně a dali jim čtyři góly. A je jedno, jestli hráli se základem nebo ne. Ligový náhradníci by taky měli mít nějakou kvalitu. Naše vítězství a počet nastřílených branek o nečem svědčí.

Nebylo to úplně typické pohárové utkání prvoligisty proti týmu z nižší soutěže. Ty většinou celý zápas brání a někdy šťastně vyhrají, třeba na penalty. Ale vy jste Jablonec naprosto přehráli.

Je to tak, v prvním poločase jsme byli lepší, ve druhém jsme hru ovládali třicet minut, přehrávali jsme je agresivitou a co mě překvapilo, tak i herně.

Vy jste dal dvě branky, obě po centrech. Jak k tomu došlo?

Byly to dva krásné centry od Tomáše Dadáka, já si tam dvakrát naběhl a dal dva góly. Ale makali jsme všichni, je to úspěch celého týmu, nejenom můj.

Do odvety asi ta druhá penalta mrzí dvojnásob.

Určitě, ale my se do odvety pojedeme bavit. Nemáme co ztratit, pojedeme tam v klidu.

Byl to váš nejlepší v Holici?

Já si myslím, že rozhodně. Hlavně jsme hráli proti Jablonci. Když hrajeme proti třetí lize, tak se o nejlepších zápasech moc mluvit nedá. Ale potvrdil jsem to i dvěma góly, takže určitě jo, byl to nejlepší zápas.