Olomouc -Fotbalisté 1. HFK Olomouc ve 22. kole 2. ligy prohráli doma s Fulnekem. Holice měla mnoho brankových příležitostí, ale dát gól se jí nepodařilo dát ani z největších tutovek.

19.4.2008

Útočník HFK David Korčián (vlevo) se snaží prodrat k míči.Foto: DENÍK/Petr Pelíšek

Fulnek vedl od 64. minuty, kdy se prosadil hlavou Kovář. Čtyři minuty poté bylo srovnáno. Ševela vystřelil zdálky a brankáři Pospěchovi prošel míč mezi rukama.

Čtyři minuty před koncem dostal za faul zezadu červenou kartu domácí Dadák. A hosté přesilovku využili. V 89. minutě se trefil Vyskočil.

1. HFK Olomouc – Fulnek 1:2 (0:0)

Branky: 68. Ševela – 64. Kovář, 89. Vyskočil. Rozhodčí: Makovička. ŽK: Lukášek, Jakubovič – Vyskočil, Slončík, Lukaštík, Smutný, Král. ČK: 86. Dadák.

HFK: Doležal – Lošťák, Zlatohlavý, Lukášek, Josefík (58. Dadák) – Spáčil (84. Janeček), Ševela, Jakubovič, Krutý – Kropáček (46. Korčián), Vodák. Trenér Tomáš Uličný.

Fulnek: Pospěch – Král, Kovář, Krása, Kapralík – Vyskočil, Pavlík, Slončík (90. Staš), Vajda – Smutný (86. Malohlava), Lukaštík. Trenér Václav Daněk.

Autor: Petr Pelíšek

19.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Vojtěch Pikal
8

Olomoucký Pirát Pikal: Životní změna? Jako poslanec budu víc ve vlaku

Olomoučtí hokejisté (v červeném) porazili Plzeň 5:0. Branislav Konrád a David Škůrek
34

Plecharéna slavila! Mora se lídrovi pomstila za debakl

Toto jsou vaši noví poslanci z Olomouckého kraje

Podívejte se, kteří poslanci budou po volbách v parlamentu zastupovat Olomoucký kraj.

Nepropásněte! Výsledky voleb ve vaší obci, názory, podrobnosti

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.

Fakultka v Šantovce "půjčí" lidem robota, který umí šetrně operovat

Unikátní příležitost stát se na chvíli chirurgem, který operuje pomocí robota, mohou využít zájemci počátkem příštího týdne v olomoucké obchodní galerii Šantovka.

Jak volila velká města v Olomouckém kraji? Na bedně se liší

Zatímco hnutí ANO jednoznačně triumfovalo i ve všech velkých městech Olomouckého kraje, na dalších příčkách už jsou mezi hlavními centry regionu rozdíly.