Hráči Mory se pilně připravují na novou sezonu, ve které si zahrají v elitní extraligové společnosti. Na konci minulého týdne se Kohouti vrátili ze soustředění v Malé Morávce a ve čtvrtek se účastní zajímavé akce se svými fanoušky.

Olomoučtí trenéři Petr Fiala a Jiří Dopita do turnaje v malé kopané postaví hned tři týmy svých svěřenců.

„Zbývajících devět míst obsadí fanoušci, kteří se do turnaje zavčas přihlásili," říkají organizátoři akce z Fan Clubu HC Olomouc.

Ve Slavoníně se fanouškům představí i nové, neokoukané posily extraligové Mory. Na turnaj dorazí velezkušený gólman Jiří Trvaj, obránce Martina Vyrůbalík či Peter Zuzin, jenž na Hanou přestoupil ze Zvolena.

„Olympijský vítěz z Nagana Pavel Patera by měl být touto dobou v Americe, a tak se turnaje s největší pravděpodobností nezúčastní," uvedli organizátoři v tiskové zprávě.

Hokejisté HC Olomouc ukončí šestitýdenní dril právě turnajem ve Slavoníně.

„Po turnaji spočítáme, kolik nás zůstalo, a jedeme dál," smál se lodivod Petr Fiala, který v Olomouci působí už osmou sezonu.

Soutěž o vstupenky na duel s Minskem

„Do Slavonína jsou zváni všichni příznivci olomouckého hokeje. V areálu bude zajištěno bohaté občerstvení, včetně doprovodného programu. Během celého odpoledne bude navíc probíhat velká soutěž o vstupenky na atraktivní utkání olomouckých hokejistů s Dinamem Minsk, účastníkem KHL," lákají organizátoři všechny fanoušky olomouckého hokeje.

„Všichni dorazivší fanoušci budou mít pochopitelně příležitost pohovořit s hráči Mory, zavzpomínat s nimi na postupovou sezonu, získat cenné podpisy či fotografie," doplňují.

Vstup na akci, která startuje ve čtvrtek v 16.30, je zdarma.