Petr Drobisz 6/10
Neměl to jednoduché. Prakticky nic na něj nešlo a pak svým nepovedeným vyběhnutím málem pokazil celý zápas. Vzápětí ale dobrým čtením hry zmařil šanci Jarolímovi.

Tomáš Janotka 6/10
Slavia byla daleko zranitelnější po olomoucké levé straně, proto si tentokrát nezaútočil tak, jak je u něj obvyklé. Směrem dozadu si vedl dobře. Kaňkou je zbytečná žlutá karta, která mu znemožní hrát v Mladé Boleslavi.

Aleš Škerle 7/10
Několikrát uhasil vznikající nebezpečí. Blýskl se i chytrou uličkou na Jakuba Petra nebo individuálním průnikem. Dobrý výkon.

Radim Kučera 7/10
Až na jedno zaváhání, kdy se nepřipojil k ofsajd systému spoluhráčů, si vedl znamenitě. Opora zadních řad.

Michal Vepřek 7/10
Do ofenzivy se tentokrát zapojoval častěji než Janotka na druhé straně. Jeho centry byly pro soupeře nebezpečné.

Lukáš Bajer 6/10
Odehrál slušný zápas, ale chybělo něco navíc, třeba v podobě vydařené střely z dálky, které Bajer umí.

Daniel Rossi 6/10
V posledních dvou zápasech zaostává za vynikajícími výkony z podzimu i úvodních jarních duelů. Přesto nepropadl. Roli spolehlivého štítu splnil dokonale.

Tomáš Hořava 7/10
V první půli levačkou nádherně našel na zadní tyči Pavla Šultese, který bohužel svou šanci neproměnil. Ve druhém dějství pak měl na kopačce rozhodnutí sám, ovšem také minul. Právě to ho ochudilo o další bod.

Pavel Šultes 7/10
Nejaktivnější z olomouckých útočníků. Rval se, dřel, bojoval, ale na gól to opět nestačilo. Při své šanci měl nejspíš i trochu smůly. Podle jeho slov před ním bránící Trubila míč lehce tečoval, proto hlavičku neumístil do sítě.

Jakub Petr 6/10
Jeho návrat Sigmě v prvním poločase pomohl. Dokázal dát hře myšlenku. Až bude plně zdráv, bude velkým přínosem.

Martin Doležal 5/10
Střídal a byl střídán. Naskočil místo zraněného Schulmeistera, ale nedařilo se mu. Ale je mladý a s kolísavou výkonností se musí počítat.