Petr Drobisz 7/10
Zkušený brankář si znovu počínal prakticky bezchybně, i když mu mladá obrana připravila o něco větší porci práce, než je obvyklé. Na gólu vinu nenesl.

Tomáš Janotka 8/10
Kromě toho, že kazil obranné čtveřici věkový průměr, znovu předvedl na pravé straně svůj vysoký standard.

Ondřej Murin 7/10
Tak mladou stoperskou dvojici česká liga nikdy nezažila. I když se Murin stejně jako jeho parťák nevyvarovali chyb, odvedl solidní výkon, který ještě vyšperkoval premiérovým ligovým gólem.

Tomáš Kalas 7/10
Platí pro něj prakticky to samé jako pro Murina. Zápas zvládl dobře. Několikrát uplatnil svou raketovou rychlost. Zároveň je ale zřejmé, že na sobě ještě v budoucnu musí pracovat.

Milan Machalický 6/10
S rychlonohým Pilíkem měl plné ruce práce a vzájemné souboje jeden na jednoho dost často prohrával. Nejslabší z obranné čtyřky.

Tomáš Hořava 7/10
Že po něm jdou tři soupeři a z jedné strany je blokován postranní čarou? Žádný problém. Jako lasička se protáhl z obležení a vyslal na zteč spoluhráče. Úžasný moment. Jeho výkonu chyběl gól.

Michal Ordoš 6/10
Po zranění se hledá. Kazil přihrávky a sám z toho byl hodně rozmrzelý. Už se těší na zimu, aby dobil baterky.

Daniel Rossi 8/10
Nakonec nastoupil na svém obvyklém místě ve středové řadě a byl to od kouče dobrý tah. Neuvěřitelně cenný hráč. Sigma za něj aktuálně prakticky nemá alternativu.

Michal Hubník 8/10
Co je Rossi pro defenzivu, to je Hubník pro ofenzivu. Pracovitý jako vždy. Lahůdková asistence na gól Petrovi a chladnokrevné zakončení, jak už si fanoušci rádi zvykli. Chyběla třešnička v podobě další proměněné šance.

Pavel Šultes 7/10
Když nepočítáme dlouhý Drobiszův výkop, tak rozjel první gólovou akci, zapojil se i do druhé. Už odehrál lepší zápasy.

Jakub Petr 7/10
Střelec důležité první branky. Když se mu daří, je na něj radost pohledět. Střídal lepší momenty s horšími.