Petr Drobisz 5/10
Gólman Sigmy byl v zápase hodně vidět. Za inkasované branky nemohl, když u pokutového kopu vystihl směr a na nechtěný lob Janotky mohl reagovat jen velmi obtížně. Moc se mu ale nedařilo v rozehrávce a ve vzdušném prostoru před brankou také nebyl nejjistější. V závěru chytil střelu Hrušky, který na něj postupoval sám, následně ale vyběhl zbytečně daleko z branky, nedočkal se odpískaného faulu, a byl rád, že celá situace neskončila rozhodujícím gólem.

Tomáš Janotka 6/10
Na zápas v Plzni krajní olomoucký obránce jen tak nezapomene. V 79. minutě Janotka využil chybnou domácí rozehrávku a krásnou ranou poslal Sigmu do vedení. O minutu později ale musel ve skluzu likvidovat nebezpečný pas na plzeňského útočníka a míč z jeho kopačky skončil nešťastně v olomoucké brance.

Radim Kučera 6/10
Nejzkušenější fotbalista Sigmy svoji obnovenou premiéru v české lize zvládl až na dvě zaváhání. Olomoucká obrana pod jeho taktovkou působila v Plzni kompaktním dojmem.

Aleš Škerle 7/10
Nejlepší muž obrany hostí. Jedinkrát neuhlídal plzeňského Petrželu, který mu nasadil jesle, jinak zaslouží osmadvacetiletý hráč pochvalu za stoprocentní práci.

Michal Vepřek 5/10
Dostal důvěru od trenéra Psotky a na levé straně obrany nezklamal. Přesto mu chybělo více klidu v rozehrávce a několikrát jej v defenzivní činnosti musel zachraňovat kolega Škerle. Směrem dopředu byla vidět velká snaha, ke gólové akci ale nevedla.

Lukáš Bajer 6/10
V záloze se snažil být aktivní, spolupráce ale občas skřípala. Ve druhé půli vytvořil tlak na plzeňského Radu, po kterém padla úvodní branka Sigmy.

Marek Kaščák 5/10
Roli defenzivního štítu zvládl. V ofenzivě ale slovenský záložník svému týmu příliš platný nebyl. Navíc byla po jeho ruce v pokutovém území nařízena penalta.

Tomáš Hořava 6/10
Po vlažnějším úvodu začal přebírat režisérskou úlohu. Často si ale s útočníky Sigmy nerozuměl.

Jakub Petr 7/10 – V první půli nejaktivnější hráč Sigmy směrem dopředu. V zápase se dostal do dvou slibných šancí, které ale proměnit nedokázal. Po bojovném výkonu byl střídán v 69. minutě.

Pavel Šultes 6/10
Úvod utkání jej nezastihl v dobrém rozpoložení a na hřišti se hledal. Ani ve druhé půli nic nenasvědčovalo zlepšení. Nedařilo se mu v kombinaci ani ve hře jeden na jednoho, a tak se zřejmě schylovalo k jeho střídání. V době, kdy jej již byl připravený nahradit Navrátil, přišel fatální kiks plzeňské obrany, kterého Šultes dokázal chladnokrevně využít. Čtyřiadvacetiletý forvard se tak stal prvním olomouckým střelcem v novém ligovém ročníku.

Michal Hubník 5/10
V úvodu se dostal do šance, jeho střela z otočky ale gólem neskončila. Následně plzeňského gólmana překonal, jenže mu byl správně odmáván ofsajd.