Petr Drobisz 8/10
Gólman Sigmy se navzdory třem inkasovaným brankám předvedl v dobrém světle. Chytil několik velkých šancí domácích. Při penaltách vždy vystihl směr, ale na dobře umístěné Lafatovy pokusy nedosáhl. Proti Pekhartově mistrovské teči byl bezmocný.

Tomáš Janotka 7/10
Velmi slušný výkon korunoval parádním centrem na hlavu Pavla Šultese.

Aleš Škerle 7/10
V soubojích s Pekhartem si počínal velmi zdatně. Na chvilku zaváhal jen jedinkrát a severočeský kanonýr hned trestal. Jak ale poznamenal i kouč Psotka, chyba byla jinde.

Pavel Dreksa 5/10
Sehrál nešťastné utkání. Jeho faul na Lafatu, ať už před vápnem, nebo v něm, byl naprosto zbytečný. Navíc se zranil a v poločase musel odstoupit.

Michal Vepřek 6/10
Přimotal se k druhé penaltě. Ta byla ale nařízena hodně přísně. Na polovině hřiště by se takový souboj nejspíš nepískal. Jinak si vedl slušně. Doma ale umí být lepší.

Tomáš Hořava 7/10
Staral se o spoustu nebezpečných akcí hostů. Mnohdy ale táhl míč příliš dlouho a ztratil ho.

Daniel Rossi 7/10
Ve středu pole je rozhodně jistější. Ani na místě stopera si nevedl zle.

Michal Ordoš 6/10
Dokázal už v lize odehrát spoustu lepších utkání, ale nepropadl. Blýskl se perfektní přihrávkou na Petra, který ale v koncovce selhal.

Jakub Petr 6/10
Znovu odvedl hodně práce při napadání, to hlavní, tedy gól, ale nepřidal, byť pádil po pasu Ordoše sám na branku.

Michal Hubník 7/10
Nejlepší podzim v kariéře si užívá. Škoda že neproměnil některou ze svých dřívějších šancí, závěr mohl být ještě zajímavější.

Pavel Šultes 6/10
V poslední době si drží úspěšnost co zápas, to gól. I on měl ale před svým gólem v nastaveném čase dvě velké šance, z nichž měl určitě aspoň jednu branku dát.

Lukáš Bajer 7/10
Do zálohy přinesl sobě vlastní kreativitu. I díky němu měla Sigma ve druhém poločase trvalou převahu.