Olomouc - Jak si vedli hráči Sigmy ve středečním duelu proti Mladé Boleslavi? Podívejte se na hodnocení Deníku.

25.3.2010 2

Sigma proti Mladé Boleslavi Foto: DENÍK/Jiří Kopáč

Tomáš Lovásik – 4/10

Celý zápas jistě stahoval centry a dobrými zákroky držel spoluhráče. Pět minut před koncem si ale vysvědčení pokazil, Kalinovu střelu neměl do sítě pustit.

Tomáš Janotka – 6/10

Pravý bek si defenzivní povinnosti plnil poctivě. Bonus navíc přidal hned ve čtvrté minutě, kdy netypicky levačkou pohotově pálil na branku a Rolkova teč poslala Sigmu do vedení.

Aleš Škerle – 5/10

Druhé utkání po zranění zvládl daleko lépe než to sobotní na Spartě. Přesto je na něm znát, že nejspíš ještě není v optimální pohodě.

Martin Komárek – 5/10

Roli zaskakovatele zvládá vcelku spolehlivě. Jen škoda, že si ve své šanci nepočínal chladnokrevněji.

Jakub Heidenreich – 4/10

Podobně jako u Lovásika to s jeho vysvědčením vypadlo dlouho daleko lépe. Jenže před druhým gólem nezvládl vystoupit a Sigmu to stálo body.

Marek Kaščák – 5/10

Dobré momenty střídal se špatnými. V součtu z toho vyšla průměrná známka.

Lukáš Bajer – 4/10

Hbitému štírkovi se nedařilo a Sigma se s tím těžko vypořádávala. Míče držel dlouho a pak je ztrácel.

Michal Hubník – 6/10

Technicky z řady spoluhráčů nevybočil, ale jeho neutuchající rvavost a obrovská bojovnost z něj udělaly jednoho z nejlepších hráčů Sigmy v zápase.

Pavel Šultes – 3/10

Sám přiznal, že jeho neproměněná penalta zápas asi rozhodla. Jeho tradiční kličkovaná byla k vidění jen jednou a ještě neúspěšně. Zápas mu nevyšel.

Jakub Petr – 3/10

Má to těžké. Při první chybě to zahučí, při druhé už slyší pískot. Snahu mu nelze upřít, ale když se moc chce, je to mnohdy horší.

Michal Ordoš – 4/10

V první půli na sebe dvakrát upozornil tvrdými ranami. Ve druhé už se vytratil. Hanáci jsou od něj zvyklí na lepší výkony.

Daniel Rossi – 3/10

Svůj úkol, s nímž šel na hřiště, zpřesnit hru, nesplnil. Naopak se přimotal spolu s Heidenreichem k rozhodující brance.

Opilý šofér vletěl do ostrůvku a skončil na střeše. Z nemocnice pak utekl

Namol opilý šofér s mladou spolujezdkyní nezvládl řízení a otočil auto na střechu. Posádku auta převezli do nemocnice, z ní ale řidič utekl.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

"Nechtěný" volební skokan Brázdil opět první: Je to obrovská satisfakce

Další volbní triumf slaví olomoucký lékař a poslanec Milan Brázdil. Ačkoliv slavného "skokana" předcházejících voleb tentokrát krajské vedení ANO původně vůbec nepostavilo na kandidátku.

Sigma? Mnohem víc si věří, nepříjemná pro kohokoliv, chválí Kučera

Loni Sigmu vyzval dvakrát coby kouč Znojma, pokaždé odcházel poražen (1:2 a 1:4).