Petr Drobisz 8/10
Zdálo by se, že při výhře 4:0 má gólman vlastně dovolenou, ale v Drobiszově případě to tak úplně neplatilo. Hlavně ve druhém poločase musel vytáhnout dva důležité zákroky, aby si udržel čisté konto.

Tomáš Janotka 9/10
Na první gól nahrál, akci předcházející druhému založil. Ve druhém poločase pak výkon korunoval brankou. Desítka? Několikrát pokazil rozehrávku a nabídl Liberci brejk.

Aleš Škerle 9/10
Při absenci Radima Kučery se stal znovu šéfem obrany a v sobotu proti Liberci splnil svoji funkci famózně. Předvedl jeden z nejlepších výkonů za poslední roky.

Pavel Dreksa 8/10
Už se pomalu smiřoval s odchodem ze Sigmy, nyní se ale vrátil do formy, kterou udivoval v minulé sezoně.

Milan Machalický 6/10
Do ligy se vrátil po delší pauze a bylo to na jeho výkonu vidět. Hlavně v prvním poločase mu hbité liberecké duo Vácha – Gebre Selassie dělalo problémy. Postupem času šel ale jeho výkon nahoru, což zdokumentovaly jesličky nasazené právě Váchovi.

Daniel Rossi 7/10
Rozjížděl se pomalu, ze začátku chyboval, ale poté se dostal do správné provozní teploty.

Lukáš Bajer 8/10
Na trávníku se často potkával s často faulujícím Gecovem a hbitými kličkami jej k nedovoleným zákrokům doslova nutil.

Tomáš Hořava 8/10
Ukázal, že ani herní pauza nic neubrala z jeho tvořivých schopností. A jeho „barcelonská“ kombinace s Navrátilem před třetím gólem? To byla fotbalová poezie.

Jan Navrátil 9/10
Když se tento mladíček rozběhne, diváci koukají s otevřenou pusou. Jeho rychlost i technická vybavenost je v lize skutečně ojedinělá.

Michal Hubník 9/10
O tvrdosti tohoto Valacha se přesvědčil gólman Bičík už ve 2. minutě a byla z toho první branka. Má životní formu, znovu se podílel prakticky na všech ofenzivních akcích.

Jakub Petr 8/10
Jeho náběh před druhou gólovou situací byl jako z učebnic. Byl silný v kombinaci, jeden na jednoho ale umí zahrát ještě o něco lépe.