Petr Drobisz 6/10 – Několikrát chtěl pomoct obráncům stažením centru, ale v tomto utkání v této disciplíně nepůsobil vůbec jistě. Už v 7. minutě vyrobil chybu, ale Pilař poslal střelu přes hlavu nad. Na druhou stranu Hanáky několika zákroky podržel. Při gólu byl bez viny.

Tomáš Janotka 5/10 – Stejně jako dalším spoluhráčům mu tento zápas nesedl. V prvním poločase z jeho centru hlavičkoval nebezpečně Hubník, jinak se ale k typickým výletům před branku tolik nedostával. Chyboval i vzadu, Janoušek však po jeho chvilkové nepozornosti gólovou pojistku nepřidal.

Aleš Škerle 6/10 – Jako jeden z mála nezklamal. Hasil chyby spoluhráčů, ale nakonec to nestačilo. Všude být prostě nemohl. Pravdou je, že nijak neexceloval při rozherávce.

Pavel Dreksa 5/10 – Tentokrát se šéfovi Škerlemu nevyrovnal. Ne že by vyloženě hořel, ale drobných chybiček se dalo napočítat poměrně dost. Navíc stejně jako Škerle tentokrát až příliš často volil dlouhý nákop vpřed. Zároveň to ale nebyla jen jeho chyba, spolupracovat musejí i nabíhající spoluhráči.

Michal Vepřek 5/10 – V určitých pasážích zápasu si koledoval o vyloučení, byť žlutá po faulu na Pilaře byla poměrně přísná. Nasazení mu nešlo upřít, ale letos už ukázal, že dovede zahrát mnohem lépe.

Tomáš Kalas 5/10 – Překvapivě se objevil v základní sestavě. Že mu místo defenzivního záložníka není zrovna šité na míru, to se vědělo. I proto nijak neoslnil. Zároveň ale ani nezklamal. Každopádně Rossiho rutina to nebyla.

Lukáš Bajer 5/10 – Platí to samé, co už bylo napsáno u jiných jmen. Ani tragédie, ale rozhodně ani hitparáda. Jako vždy toho hodně oběhal, ale nebylo to nic víc než nemastný neslaný výkon.

Tomáš Hořava 6/10 – Co napsat a donekonečna se neopakovat? Míče mu často létaly nad hlavou a tam se fotbalové básně píší jen zřídka. Hořava mohl hlavičkou napsat alespoň remízovou tečku, ale Hanuš v nastavení vytáhl skvělý zákrok.

Jan Navrátil 5/10 – Momentálně to není ten olomoucký Messi z letních měsíců, na jeho obranu je však potřeba podotknout, že ačkoliv má téměř čarovný výskok, při vzdušných soubojích se s Wozniakem nebo Chlebounem měřit nemůže. Když dostal míč po zemi, chyběl mu krůček ke gólu.

Michal Hubník 7/10 – I když se ostatním nedaří, na „Hubňu“ je spolehnutí. Hrál to svoje, agresivně a jednoduše, a pro hradeckou defenzivu byl prakticky jediným nebezpečím. Až do poslední minuty měl na svědomí veškeré ohrožení Hanušovy branky právě on.

Jakub Petr 5/10 – Svezl se s ostatními. Lepší výkony už delší čas předvádí paradoxně doma, kde mu fanoušci pořádnou dobu nedali pokoj. V Hradci byl oproti poslednímu parádnímu představení s Bohemians poloviční.