Tomáš Lovásik – 6/10: Ačkoli je mu přičítána vina na první brance, podle názoru Deníku předvedl proti klouzavé střele Štohanzla fantastický zákrok, o dorážku se měla postarat obrana. Žádnou zásadní chybu neudělal.

Tomáš Janotka – 4/10: K útočení po čáre se kvůli nemožnosti kombinace vůbec nedostal, jednou se pokoušel centrovat, ale míč mu skočil na holeň. V obraně mu chyběla větší agresivita.

Aleš Škerle – 4/10: Jeho jistota z předešlých utkání byla tatam. Jako šéf obrany měl své podřízené lépe dirigovat a ukázat jim, jak se na sněhu má hrát jednoduše.

Pavel Dreksa – 3/10: Mladíček v olomoucké sestavě si vybral jeden ze svých mála horších dnů. Několikrát se efektně proletěl naprázdno.

Ladislav Onofrej – 2/10: U první branky mohl dřív vystoupit proti střílejícímu Štohanzlovi, u druhé zaspal úplně. Nejslabší článek.

Marek Kaščák – 5/10: Svou práci si zastal, ale ani on se nevyhnul některým slabším momentům. V prvním poločase Bohemce pěkně namazal do brejku.

Tomáš Hořava – 4/10: Pro olomoucký klenot byl sníh na hřišti utrpením. Snahu mu nešlo upřít, osudným se mu ale stal pokus o centr po němž skončil na zemi s pohmožděným kotníkem. Pokus o návrat do hry nevyšel a po půl hodině ho nahradil Vašíček.

Jan Schulmeister – 6/10: Nejnebezpečnější Hanák, měl jedinou velkou šanci, kterou mu ale lapil Sňozík. Bojoval a dřel, ale v takové formě, aby sám rozhodoval zápasy, ještě není.

Daniel Rossi – 6/10: Prožil slušný návrat, často se zapojoval do hry, ale i on doplatil na těžký terén, který brazilské technice učinil zásadní přítrž.

Jakub Petr – 2/10: Naprosto neviditelný.

Michal Ordoš – 3/10: Jedna střela z voleje, to je na nejlepšího ligového kanonýra špatné vysvědčení.

Václav Vašíček – 5/10: Prožil hodně náročnou ligovou premiéru, ale nevyhořel. Srdnatě bojoval, a po jeho souboji ve vápně na konci první půle se mohla pískat penalta.

Hodnotili: Martin Dostál, Jiří Fišara