Tomáš Lovásik3/10

Zkušený gólman si musel připadat jako na hodně nevydařeném výletě. Ze sedmi sparťanských střel skončily za jeho zády čtyři, druhá branka jde přitom na jeho vrub.

Tomáš Janotka4/10

Prakticky všechny akce Letenských chodily přes krajní prostory, ten Janotkův nevyjímaje. Na začátku ještě stihl odvrátit nebezpečný centr Kušníra.

Aleš Škerle3/10

Bylo na něm vidět, že po zranění ještě není v optimální pohodě. Stoperská dvojice Sigmy v porovnání s tou sparťanskou zcela propadla.

Pavel Dreksa2/10

Smolař utkání. Nejprve se několikrát proletěl naprázdno, v 35. minutě pak viděl za souboj se Sionkem přísnou červenou kartu a navíc byla odpískána i penalta.

Jakub Heidenreich4/10

Na Letné nejlepší z olomouckých obránců, nebál se ostřejších soubojů. Ale je to výhra, když tým prohraje o čtyři branky?

Daniel Rossi2/10

Na hřišti byl prakticky neviditelný, nezvykle kazil přihrávky. Určitě jeden z jeho nejslabších výkonů v této sezoně.

Marek Kaščák5/10

Poměrně aktivní směrem dopředu i dozadu, jeden z mála hráčů, kteří snesli přísnější měřítka.

Michal Hubník1/10

Zápas se mu vůbec nevydařil, nedokázal se prosadit ani v osobních soubojích, ani rychlostí. O poločase to byl logicky právě on, koho trenér Psotka ze hry stáhl.

Michal Ordoš3/10

Snaha mu upřít nešla, ale sparťanské obránce příliš neprověřil. Spolupráce se střeleckým parťákem Šultesem tentokrát vázla.

Lukáš Bajer4/10

Předvedl několik pohledných akcí, byl jediným Hanákem v Praze, který se prosazoval v soubojích jeden na jednoho.

Pavel Šultes5/10

Autor jediného olomouckého ohrožení letenské branky, na jeho střelu z úhlu byl ale brankář Blažek připravený.

Martin Komárek3/10

Počínal si hodně staticky, před třetí brankou laxně přistoupil k Václavu Kadlecovi, který jej až příliš snadno obešel a vybídl ke skórování Bonyho Wilfrieda.

Martin Dostál, Jiří Fišara