Domácí nenavázali na dobrý výkon ze hřiště HFK B a vítězství si museli tvrdě vybojovat.

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí a do 30. min. udávali tempo. Už ve 4. min. mohlo být s hosty zle, kdy po Benkově střele z otočky vyrazil gólman Pobucký s pomocí břevna míč na roh.

O dvě minuty později po dlouhém autovém vhazování Fialy pálil z hranice velkého vápna Barčík, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. V 10. min. se protáhl po pravé straně Jan Šulc a jeho zpětná přihrávka našla přesně nabíhajícího Fialu a bylo to 1:0.

Domácí hosty přitlačili, ale když nepřicházela další branka, tak se hra začala postupem času vyrovnávat. Ve 30. min. domácí obrana nevídanou hrubku a výsledkem byl samostatný únik Smékala od půli hřiště a chladnokrevné zakončení.

O pět minut později na pravé straně zatáhl míč Novák, přihrávkou našel Jana Šulce a ten přehodil křižnou střelou brankáře – 2:1.

Do druhého poločasu vlétli hosté s touhou vyrovnat, začali hrát na tři útočníky a domácí obrana měla plné nohy práce. Domácí celek se dostal pod velký tlak, chybovali v rozehrávce a vyrovnání viselo ve vzduchu.

Nejblíže němu byl Kolous, ale výborně ho vychytal domácí brankář Romanovský. V 57. minutě se míče za obranou zmocnil Jan Šulc a svůj únik zakončil druhým gólem v utkání.

To hosty definitivně zlomilo a i když v poli hráli vyrovnanou partii šance si vytvářeli už jen domácí hráči. Nejdříve M. Vánský neproměnil šanci po přihrávce Nováka, poté Barčík nepochopitelně neskóroval hlavou z malého vápna před poloprázdnou bránou.

Poslední branku utkání zaznamenali domácí v 90. min., když Jan Šulc z přímého kopu poslal dělovku pod břevno a zaznamenal tak hattrick.

Hněvotín – Leština 4:1 (2:1)

Branky: Šulc Jan 3, Fiala – Smékal J. Rozhodčí: Klíma - Rýpar, Žingor. Diváci: 150.
Hněvotín: Romanovský-Barčík, Benko (Šulc Ji.), Zamykal, Vánský A.- Vánský M. (Čech) Fiala, Keluc-Šulc Ja., Novák.
Leština: Pobudský-Volek, Janhuba, Michalčák, Klos-Hampl, Hobler, Šafář (Vašíček), Smékal, Janíček (Janků), Kolous.