Mikulovice – Hněvotín 2:1 (0:0)

První poločas nenabídl mnoho nebezpečných akcí před oběma brankami a hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami. Do utkání vstoupili lépe hosté, byli aktivnější, více drželi míč a tím domácí zaskočili.

Postupem času se Mikulovice začaly tlačit více na hostující polovinu, ale vážnější ohrožení branky se neudálo. Domácí celek zahrával řadu standardních situací, se kterými si hostující obrana nebo brankář Běhalík poradili bez větších problémů.

Druhý poločas musel být pro diváky mnohem záživnější a začaly padat i góly. V 53. min. přišel první gólový okamžik zápasu.

Domácí Onciul si zpracoval míč na hranici šestnáctky, posunul si jej kolem bránícího Keluce a teatrálním pádem si chtěl vymodlit pokutový kop.

K velkému překvapení hostujících hráčů rozhodčí Anýž jeho přání vyslyšel a Hymr z pokutového kopu otevřel skóre. Hostující celek jakoby tato situace více nabudila. V 55. min. po závaru před domácí bránou vystřelil Keluc těsně nad.

Za další dvě minuty předvedli hosté pěknou kombinační akci a Jan Šulc trefil tyč. V 61. min. zahrávali hosté přímý kop od postranní čáry a Barčík je zakroutil ke smůle hostujícího celku opět do tyče.

V 66. min. se vyznamenal Běhalík, který po závaru před hostující brankou chytil střelu Reinolda. Co se hostujícímu celku nepovedlo v předchozích situacích se podařilo v 72. min.

Chabičovský zatáhl míč po levé straně, vrátil jej na Barčíka, který poslal centr před domácí bránu, kde byl důraznější Jan Šulc než domácí brankář Pastucha a hlavou srovnal na 1:1.

V 75. min. se v dobré šanci ocitl domácí Onciul, který se pokoušel přehodit vyběhnuvšího Běhalíka, ale jeho lob skončil nad. Štěstí se k domácím přiklonilo v 87. min., kdy zahrávali standardní situaci na zadní tyč, kde zazmatkovala obrana a vrátila míč před branku.

Tam již nebyl problém pro Smažíka dopravit míč do sítě.

Branky: 53. (pen.) Hymr, 87. Smažík – Šulc. Rozhodčí: Anýž – Svoboda, Hampl. Diváci: 250.

Mikulovice: Pastucha - Guzdek, Šimon, Hanzlík, Hymr - Reinold (Jašek), Onciul (Anft), Ganaj, Burian (Smělík) - Smažík, Procházka.

Hněvotín: Běhalík - Dokoupil, Keluc, Zamykal, Novák - Ovad (Bartoš), Fiala (Čech), Barčík (Tiep Phan Thanh), Chabičovský - Šulc, Novák.

(bar)