Ještě v 90. minutě totiž hosté vedli 2:0 a vypadalo to že je o osudu utkání rozhodnuto. Jenže hosté úplný závěr nezvládli, dvakrát inkasovali, a tak se body dělily.

Od začátku utkání bylo vidět, že hosté chtějí bodovat a tomu podřídili i taktiku. Hráli na jednoho útočníka, zahustili střed hřiště a bránit začínali až na své polovině.

To dělalo domácímu celku nemalé problémy, protože museli nakopávat dlouhé míče a většina z nich končila buď na hlavách dobře bránících hostů, nebo v zámezí.

Když už se domácímu celku podařila pěkná kombinace jako v 6. min., tak na jejím konci Fiala mířil z hranice šestnáctky těsně vedle pravé tyče hostující branky.

Ale to bylo na dlouhé chvíle jediné ohrožení ať už hostující či domácí branky. Až ve 44.min.si na centr Keluce naskočil Jan Šulc, ale jeho hlavička mířila přesně do středu hostující brány, kde ji s přehledem zlikvidoval Bernkopf. O minutu později ještě zahrozil Keluc, ale jeho střela z halfvoleje letěla těsně nad.

První půle příliš fotbalové krásy nepobrala a tak diváci doufali, že se to ve druhé zlepší. V 50. min. měl na kopačce vedoucí gól domácí A. Vánský, ale propadený míč po rohu poslal z malého vápna vysoko nad branku hostů.

Poté přišla krutá sprcha pro domácí tým, který dvakrát inkasoval a přišel pro zranění i o dva hráče. Nejprve v 58. min. po neodpískaném pokutovém kopu odstoupil ze hry Jiří Šulc.

O deset minut později po dlouhém výkopu hostujícího brankáře prodloužil míč za domácí obranu Rebenda a Ševčík křížnou ranou otevřel skóre. V 72. min. musel po srážce s protihráčem vystřídat A. Vánský a za dalších pět minut bylo s domácími ještě hůře.

To na pravé straně obešel Plesník dva hráče a křížnou střelou z hranice šestnáctky do šibenice nedal Romanovskému šanci. Domácí celek působil bezradným dojmem a vypadalo to, že si hosté odvezou všechny body.

V probíhající 90. min. se domácím podařila rychlá kombinace, kdy míč putoval po ose Bartoš, Fiala, Keluc a posledně jmenovaný prudkou střelou snížil na 1:2. I když už moc času nezbývalo, pokusili se domácí s výsledkem ještě něco udělat.

V92. min faulovali hosté u pravé postraní čáry a domácím se naskytla poslední šance na nerozhodný výsledek. Na následný centr se snažil vyskočit Bartoš, ale byl ztažen za dres a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten proměnil Barčík a zařídil domácím alespoň bod, ve který již málokdo věřil.

Hněvotín – Ústí 2:2 (0:0)

Branky: 90. Keluc, 90 (+2) Barčík (pen.) - 68. T. Rebenda, 77. Plesník. Rozhodčí: Krpec - Žufan, Vedral. Diváci: 100.

Hněvotín: Romanovský – A. Vánský (Zamykal), Bartoš, Barčík, Novák - Dokoupil, Fiala, Keluc, Chabičovský – Ja. Šulc, Ji. Šulc (Ovad).

Ústí: Bernkopf – Klemš (Palacký), Zima, Pecha, Smolka - Škařupa, Skácel, Plesník, Ševčík (J. Rebenda) - Staněk, T. Rebenda.