Domácí měli první šanci v páté minutě hry. Melichárkovu hlavičku vytáhl gólman Urbánek na roh. V dalších minutách se z obou stran hrálo opatrně, čekalo se na chybu soupeře, ale ta nepřicházela.

Hned v první minutě druhého poločasu přečkali domácí největší šanci hostů v utkání. Poláčkovu střelu domácí obrana odvrátila jen k nohám Štýbnara, ten však přestřelil opuštěnou branku.

O výsledku tak rozhodla poslední půlhodinka. V 62. minutě pronikl domácí Krajc do vápna, kterého dle pravidel odzbrojil Kalous, když nejdříve odkopl míč a následně přes jeho nohu klopýtl domácí hráč.

Rozhodčí tento fakt přehlédl a nařídil pokutový kop. Míč si postavil hlubočský Melinho (Melichárek) a početné domácí obecenstvo se mohlo poprvé radovat. V 86 minutě předvedli domácí nejhezčí akci zápasu.

Do nesoustředěné obrany pronikl Krajc, poslal do gólovky Ferenčíka, ale jeho střelu gólman dokázal vyrazit. K jeho smůle však k Melichárkovi a jeho střela si cestu do sítě již našla.

Hlubočky – Bohuňovice 3:0 (0:0)

Branky: 62. (p. k.) a 86. Melichárek, 80. Stloukal. Rozhodčí: Štětka. Diváci: 421. ŽK: Pavlovec, Melichárek – Riedl, Kalous, Beneš.

Hlubočky: Bednařík – Dohnal, Pavlovec (46. Korec), Fatrdla, Jirák, Šperka (60. Stloukal), Ferenčík, Melichárek, Hammer, Frýdek (86. Krbeček), Krajc. Trenér Jan Tichý.

Bohuňovice: Urbánek – Riedl, Konečný, Ťuka, Kalhous, Poláček, Šindler (56. Vodička), Štýbnar (50. Vašenka), Beneš, Fryčák (65. Janků), Koudelný. Trenér Vítězslav Kolda.