FK Hlubočky – Sokol Dub nad Moravou 6:0 (4:0)

Domácí zahájili utkání nekompromisní ofenzívou a již ve čtvrté minutě se radovali z prvního gólu. Po přímém volném kopu Melichárka, dva metry od rohového praporku, skončil s přispěním gólmana míč v síti Dubu – 1:0.

Ve 13. minutě poslal Jirák krásný centr do vápna a Krajc hlavou přidal druhou branku domácích. V 17. minutě vystřelil perfektně k tyči Ferenčík, gólman hostů Skoupil předvedl nejlepší zákrok zápasu a míč vytáhl na roh.

Domácí ovšem byli stále při chuti a ve 26. minutě se radovali potřetí. Krajc poslal míč do vápna, Ferenčík nezištně přenechal centr Melichárkovi, který v pohodě zvýšil na 3:0.

Také u čtvrté branky byl Melichárek. Po faulu na jeho osobu kopal sám postižený přímý volný kop z dvaceti metrů a jeho rána skončila za zády brankáře. Po přestávce pokračovali domácí v atakování svatyně hostů a radovali se ještě dvakrát.

V 60. minutě se do míče opřel třicet metrů od brány Šperka, gólman Skoupil neudržel míč a ten skončil popáté za brankovou čárou.

Až v 80. minutě se dostali hosté do první vážnější akce, ale střídající Plný se do černého netrefil. To domácí byli úspěšnější.

Sedm minut před závěrečným hvizdem solidního rozhodčího Zemánka přiťukl Melichárek ve vápně míč Krajcovi a ten si nejistého gólmana Skoupila doslova vychutnal. Domácí tak výrazně zvítězili a vrátili se do čela soutěže.

Branky: 4., 26. a 42. Melichárek, 13. a 83. Krajc, 60. Šperka. Rozhodčí: Pavel Zemánek. Diváků: 250. ŽK: Zbořil, Z. Skoupil (oba Dub).

Hlubočky: Bednařík – Dohnal, Pavlovec, Patrla (75. Stibor), Jirák, Šperka (80. Krbeček), Ferenčík, Melichárek, Hammer, Frýdek (59. Tomek), Krajc. Trenér Jan Tichý.

Dub: M. Skoupil – Martinka, Šilha, Hronek, Zubal, Zbořil, Šálek, Kocián (46. Plný), Z. Skoupil, Markaj (46. Rezner), Jiruše. Trenér Ladislav Kučerňák.

(bin)