V prvním poločase devatenáctek bylo utkání vyrovnané se šancemi na obou stranách, při kterých se vyznamenali oba brankáři. Hosté působili fotbalovějším dojmem a ve středu hřiště lépe kombinovali. Domácí hráči nastoupili pod dojmem vítězství v minulém kole trošku nekoncentrovaně a chyběl jim pohyb a hlavně důraz v osobních soubojích. První gól do domácí sítě padl z pokutového kopu po předchozích hrubých chybách ve středu pole a špatném odkopu Vykydala. Brankář Pavelka se snažil vzniklou situaci zachránit, ale přišel k míči později než hostující útočník a fauloval. Následující penaltu hostující tým bezpečně proměnil a poločas skončil 0:1 pro hosty. Ve druhém poločase udělal domácí trenér dvě změny, ale k obratu vývoje utkání nedošlo a hosté velmi kvalitním výkonem ve středu pole ovládli zápas. Dobře bránili a po rychlých protiútocích přidali ještě dvě branky a zcela zaslouženě vyhráli zápas 0:3. Domácí hráči odehráli velmi špatné utkání, ve kterém od začátku utkání tahali za kratší konec. Za devadesát minut se nedostali do správného rytmu a s výjimkou brankáře Pavelky a Kučerňáka podali všichni podprůměrný individuální výkon a zaslouženě vysoko prohráli.


1. HFK Olomouc U19 - Opava „B“ 0:3 (0:1)


Sestava HFK: Pavelka -Kornel, Navrátil, Bahounek,Vykydal - Richter, Dráb (60. Rockwood), Rychlý, Šrom - Kučerňák, Paďour (65. Krajc).Již od prvních minut se domácí snažili o aktivní hru, která na soupeře platila. V prvním poločase si hráči 1. HFK U17 vytvořili několik slibných příležitostí a v případě jejich proměnění mohli rozhodnout zápas již v první polovině zápasu. V 7. minutě utekl po pravé straně Grofek a tvrdou střelou překonal brankáře hostů 1:0. V 15. minutě se do podobné šance dostal Ponížil, ale mířil nad. Naneštěstí se na druhé straně potvrdilo známé pravidlo nedáš-dostaneš. Po jednom z protiútoků zahrávali hosté standardní situaci. Centrovaný míč do pokutového území si zpracoval hostující útočník pravděpodobně rukou a upravil skóre zápasu na 1:1. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hrálo se převážně ve středu hřiště. V 57. minutě založili hosté útok po levé straně a v pokutovém území fauloval Beneš útočníka hostů. I když domácí brankář Kubík vystihl směr nařízeného pokutového kopu, gólu zabránit nedokázal 1:2. V 60. minutě utkání ještě hlavní rozhodčí přehlédl stažení zezadu domácího Habusty, který mohl jít sám na brankáře hostů. Ze závěrečného tlaku domácí vytěžili již jen dvě tyče, a tak i když by utkání daleko více slušela remíza, odvezli si hosté z Holice tři body.


1. HFK Olomouc U17 - Bílovec 1:2 (1:1)


Branka HFK: 7. Grofek. ŽK: Pávek, Habusta (HFK). Sestava: Kubík - Pávek, Žák, Holásek, Krumpholz -Beneš, Habusta, Majda (48. Pezzotti), Buček - Ponížil, Grofek (52. Gottwald). Trenéři: Stanislav Měrka, Jiří Holásek.