HFK se v prvním poločase ujal vedení, když Ondřej Čtvrtníček proměnil pokutový kop. Domácí zahazovali tutovky a druhou branku přidali až dvě minuty po přestávce, kdy se prosadil Jan Hromek.

V závěru zápasu se Holice nechala vedením trochu ukolébat, čehož využila zlínská rezerva, která brankami Kopečného a Bartolomea srovnala na 2:2.

„Tentokrát samozřejmě spokojen nejsem, zápas se nám vůbec nepovedl, protože za stavu 2:0 jsme situaci podcenili. Neděláme z toho ale žádnou vědu, je to jenom příprava a před startem druhé ligy máme ještě tři týdny čas," konstatoval trenér Holice Oldřich Machala.

V dresu Holice se objevila nová posila. Obránce Sigmy Olomouc Ondřej Murin byl sice na testech v prvoligové Zbrojovce Brno, nakonec by však měl hostovat v celku druholigového nováčka z Holice. Kouč Machala věří, že začátkem týdne přijde ze Sigmy ještě jeden fotbalista.

„Snad dorazí ještě jeden hráč do útoku, kde máme trochu problémy. V pondělí nebo úterý by se to mělo vyřešit," prozrazuje holický trenér.

Další přípravný zápas jeho tým čeká ve středu v 10.00 na hlavním stadionu v Holici proti Slovácku B .

1. HFK OLOMOUC – FC FASTAV ZLÍN B 2:2 (1:0)

Branky: 20. Čtvrtníček z pen., 47. Hromek – 65. Kopečný, 85. Bartolomeu.