Trenér Josef Mucha i asistent Valdemar Horváth mají od vedení klubu důvěru, těch se změny nedotkly. V HFK se rozhodli rozloučit s některými z hráčů. A jejich celkem jedenáct.

„Představenstvo klubu vyjádřilo nespokojenost s předvedenými výkony i dosaženými výsledky v podzimní části a rozhodlo, že musí dojít k výrazné obměně hráčského kádru. Rozhodlo o uvolnění jedenácti hráčů a to k prvnímu lednu,“ stojí v oficiálním stanovisku 1. HFK Olomouc.

Současně se představenstvo s hlavním trenérem dohodlo o doplnění kádru o 4 až 5 hráčů, zejména do ofenzivních postů. „Chtělo by to v zimě posílit. Získat zkušené hráče. Hlavně do středu zálohy a nějakého útočníka. O to se v zimě budeme usilovně snažit,“ řekl trenér Josef Mucha.

Holice se rozloučí s těmito hráči: Kropáček, Spáčil, Toporčák, Janeček, Los, Jakubovič, Hanzel, Zmeškal, Vodák, Glos a Škuta. Z nich patřili v minulých sezonách k oporám HFK Kropáček se Spáčilem.

Ostatní hráči se moc neprosazovali. Záložník Glos byl v klubu na hostování z Jablonce, Hanzel, Zmeškal a Vodák byli zase na hostováních v klubech nižších soutěží.