Hosté zahrozili hned ve 3. min., ale střela Barčíka letěla vedle. Hra se přelévala ze strany na stranu díky kombinacím obou celků, ale domácí celek za celý první poločas nevystřelil na branku.

To hosté byli o něco aktivnější, ale dva střelecké pokusy Barčíka mezi tyče nezamýřily. Ve 37.min. přišla pro hosty ledová sprcha. Keluc svým odkopem trefil nohu dotírajícího M. Krejčího tak nešťastně, že míč přeletěl hostujícího brankáře a k údivu všech skončil v brance hostí.

V době kdy už to vypadalo,že domácí půjdou do šaten s jednogólovým náskokem zahrávali hosté roh a po následném závaru se míč ocitl na levé straně, kde jej Barčík poslal polovysokým centrem do šestnáctky domácích, kde si ho našel Novák a nechytatelně poslal do sítě.

Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe a hned ve 49 min. strhli vedení na svou stranu. Hostující M. Vánský ztratil zbytečně na půli hřiště míč, kterého se zmocnil Spáčil a přesnou příhrávkou vyslal osamoceného Bahounka na branku hostí.

I když si hostující brankář Běhalík na míč sáhl, nedokázal jeho cestě do sítě již zabránit. Hosté se nechtěli s výsledkem smírit a hned v 52.min. měl domácí brankař Aleksijevič plné ruce práce se střelou Keluce.

O chvíli později mohl vítězství domácích pojistit Smékal, kterého výborně vychytal gólman Běhalík. V 60. min. měli domácí štěstí, když střela Barčíka jen těsně minula pravou tyč.

Nejblíže k vyrovnání byli hosté v 67. min., kdy se po skvělé přihrávce Barčíka ocitl sám před brankářem domácích Jiří Šulc, ale gólman domácích díky včasnému vyběhnutí jeho šanci zlikvidoval.

V 71. min. po kombinační akci na levé straně se po přihrávce Dokoupila ocitl v dobré příležitosti Keluc. Postupoval na bránu z levé strany, ale jeho střelu gólman domácích nohou vyrazil.

Hosté od té doby vložili všechno úsilí na vyrovnání a v jejich obraně se objevila okénka, která ať už Rockwood nebo Janeček nedokázali využít a vždy ztroskotali na dobře chytajícím Běhalíkovi.

Hosté mohli ještě v poslední minutě vyrovnat, kdy se po dlouhém nákopu ocitl za obranou hostí Novák, ale jeho střela z úhlu se mezi tyče nevešla.

1. HFK Olomouc B – Hněvotín 2:1 (1:1)

Branky: 37. M. Krejčí, 49. Bahounek – 45. Novák. Rozhodčí: Krpec - Běhal, Machala. Diváci: 300.
HFK B: Aleksijevič - Bahounek, T. Krejčí, Los, Vykydal- M. Krejčí (Koutek), Luňák, Spáčil, Vacek (Janeček) - Smékal, Čižmar (Rockwood).
Hněvotín: Běhalík - Dokoupil, A. Vánský, Keluc, Novák – M. Vánský (Ovad), Fiala (Zamykal), Barčík, Chabičovský – Ja. Šulc, Ji. Šulc (Benko).