Fido Dido – Senice B 9:3 (4:0)
V dohrávce minulého kola nastoupili domácí konečně v konsolidované sestavě. Své střelecké umění předvedl Dombi, nová tvář v týmu, který vylepšeným hattrickem v první půli přinesl klid na kopačky domácích. K jednoznačnému vítězství přispěl Dombi dvěma brankami i po přestávce, dvě úspěšné trefy zaznamenal Šimeček, jeden gól si připsal Nerušil. Za hosty skóroval Květoň, o dva góly se postaral navrátilec do týmu hostů Botek.
Branky: 9., 14., 20., 26., 43. a 48. Dombi, 36. a 53. Šimeček, 51. Nerušil – 38. a 58. Botek, 33. Květoň. Rozhodčí: M. Ženčák.

DDsport Flamengo - 1.FC Bacardi 2:0 (1:0)
Po několika neplodných šancích na obou stranách udeřili jako první domácí. Ve 20. minutě vyhodil Dušan Romanovský míč přes celé hřiště na Barboříka, ten si pohrál s obráncem hostů a tvrdou střelou zaznamenal první gól zápasu. Hosté nejsou žádná ořezávátka a v dalším průběhu si vytvořili řadu šancí k vyrovnání, ale gólman Romanovský dělal v brance divy a výrazně se zasloužil o čisté konto. Domácí si definitivně zajistili oba body až tři minuty před koncem, kdy střelu Špičáka tečoval patou do sítě hostů J. Romanovský.
Branky: 20. Barbořík, 57. J. Romanovský. Rozhodčí: Hubáček.

BFC Topgal.cz - Fido Dido 4:2 (2:0)
Důsledným krytím Dombiho domácí hráči eliminovali největší útočnou sílu hostů a důležitým vítězstvím si upevnili pozici v horní polovině tabulky. Měli lepší nástup do utkání, když brankami Koukala a Kryla vyhráli první poločas a dvoubrankové vedení udrželi až do konce zápasu zásluhou dvou branek Procházky. Pro hosty byla nadějná 52. minuta, když po gólu Bučka zařídil kontaktní branku Šimeček, ale naděje na zvrat hostům vydržela jen čtyři minuty.
Branky: 41. a 56. Procházka, 10. Koukal, 17. Kryl – 47. Buček, 52. Šimeček. Rozhodčí: M. Ženčák.

Real HDO Mrsklesy - FC Hněvotín 4:2 (3:0)
V zápase kola, ve kterém vedoucí celek soutěže přivítal na svém hřišti v Mrsklesích ambiciózního nováčka z Hněvotína, se překvapení nekonalo. Domácí vyhráli tříbrankovým rozdílem první půli brankami Smětala, Muchky a Capky a hostům dovolili upravit konečný výsledek až za stavu 4:0. Na gól Smolky odpověděli Doležal s Fialou.
Branky: 10. Smětal, 17. Muchka, 26. Capka, 37. Smolka – 49. Doležal, 54. Fiala. Rozhodčí: Bartl.

AT Olpran - Arsenal Loučany A 5:3 (3:0)
Zkušený celek domácích měl celý zápas hru pod kontrolou. Vedl již 5:0, když se dvakrát trefil Lužný, jednou Henik, Smělý a Uhlíř. Hosté se prosadili až v poslední desetiminutovce. Devět minut před koncem se trefil Šoupal, druhý gól přidal jejich nejlepší střelec Gřešíček a definitivní podobu výsledku obstaral Laibner.
Branky: 28. a 40. Lužný, 8. Henik, 16. Smělý, 39. Uhlíř – 51. Šoupal, 54. Gřešíček, 57. Laibner. Rozhodčí: Bartl.

LOLO stav. Žižka - Atletico Bystrovany 5:3 (3:1)
Dle zápisu hosté sehráli na hřišti v Bystrovanech smolné utkání. V závěru utkání totiž zrušili náskok domácích, ale v samém závěru přišla sprcha v podobě dvou branek z kopačky Minaříka a bodový zisk se rozplynul jako dým. Na vítězství domácího celku se velkou měrou podílel čtyřmi brankami „Rosi“ Minařík, když dvakrát měnil skóre z přímých volných kopů. První branku zápasu zaznamenal domácí Moravec, srovnával Bogner. Po přestávce snižoval T. Smékal, vyrovnání zařídil čtyři minuty před koncem Ferenčík.
Branky: 17. Bogner, 43. T. Smékal, 56. Ferenčík – 24., 27. 58. a 59. Minařík, 14. Moravec. Rozhodčí: Dvořák.

Aston Pila 98 - Hruška Chořelice 2:0 (1:0)
Domácí zvládli další náročný duel s týmem z horní poloviny tabulky. Opírali se o pevnou obranu v čele s neprůstřelným Navrátilem a díky brance Švestky již ve třetí minutě zápasu měli po celý čas psychickou výhodu. Hosté sice nastoupili s obávaným střelcem Juračkou, ale ten víceméně jen statoval, neboť zranění mu běžnou aktivitu výrazně omezovalo. Nejlepší střelec domácích Laštůvka tentokrát gól nedal a v tabulce střelců byl přeskočen Smělým, ale na oba góly Švestkovi nahrál, což je v tomto případě důležitější.
Branky: 3. a 48. Švestka. Rozhodčí: Hladík.

FC Levotil - Kovo Dřevo 1:1 (0:0)
Vyrovnaná bitva z centrální části prvoligové tabulky skončila plichtou. Gólově hubené utkání otevřel střelou ve 35. minutě domácí Fidler, hosté po minutě hry srovnali tvrdou střelou Krejčího z přímého volného kopu. V závěru střetnutí mohli domácí boj o dva body vyhrát, ale J. Kohout orazítkoval jen břevno branky hostů. Branky: 35. Fidler – 36. Krejčí. Rozhodčí: Neoral.

Senice B - Ajax Bělidla 6:2 (2:0)
Bez vykartovaného Haníka a zraněného Kysučana nastoupili hosté v Senici proti nováčkovi soutěže. Domácí vycítili příležitost a zakousli se do oslabeného soupeře. Brankami Botka a Hynka vyhráli první půli a když na začátku druhého poločasu zvýšil Botek na 3:0, body byly nadosah. Komplikaci jim způsobily góly Pavelky a Míčka, ale prořídlé řady hostů vývoj nezvrátily. Naopak. Druhý gól Hynka a závěrečná střelba Runtága rozhodly o třetí prvoligovém vítězství Senických.
Branky: 14. a 36. Botek, 23. a 47. Hynek, 51. a 56. Runtág – 41. Pavelka, 44. Míček. Rozhodčí: Látal.