NTP – Foersterova 3:3

První překvapení čtvrtého kola se zrodilo hned v úvodním utkání. Tým NTP si připsal první turnajový bod, když dokázal v závěru uhrát cennou remízu. V úvodu se ujal vedení brankou Dadu, ale hosté ještě do přestávky vývoj otočili góly Metelky a Muchky. Po přestávce Bureš srovnal, ale favorit šel podruhé do vedení střelou Gehra. Poslední slovo však měli domácí. Vyrovnání a první bod zařídil Bubela.
Branky: Dadu, Bureš, Bubela – Metelka, Muchka, Gehr.

FC Sokolka Horka B – Rychlá Rota 4:3

Také ve druhém utkání dne měl favorit přetěžkou práci. Prohrával po první půli 0:1, když úspěšným střelcem byl Janků. Ani první část druhého poločasu nepřinesl změnu. Hosté zvýšili střelou Strážnického na 0:2 a na kontaktní gól F. Pirkla odpověděl opět Strážnický a se Sokolkou to příliš dobře nevypadalo. Přišel však gól Stodoly, vyrovnání zařídil Ides a vítěznou tečku v poslední minutě utkání udělal střelou pod víko Okleštěk.
Branky: F. Pirkl, Stodola, Ides, Okleštěk – Strážnický 2, Janků.

PS Beton FC – Pivní balet 06 7:3

Ve třetím utkání favorit nezaváhal. Brankou J. Stehlíka z poloviny hřiště a dvěma góly Vymazala vyhrál poločas 3:0. První trefu druhé půle zaznamenal Jánošík z družstva hostů, ale Vymazal s J. Stehlíkem nepřipustili žádné komplikace. Hosté dost těžce nesli vývoj zápasu a poněkud zlobili. Odnesl to vyloučením Neubauer, za což si vysloužil stop na tři zápasy. V závěru utkání oba týmy skórovali ještě dvakrát. Janda z Pivního baletu snižoval na 5:2, Pudel a P. Stehlík zvyšovali na 7:2 a posledním střelcem zápasu byl podruhé Janda.
Branky: Vymazal 3, J. Stehlík 2, Pudel, P. Stehlík – Janda 2, Jánošík.

FOFO Tribuna – FC Chelsea 1:3

Tým FOFO měl nespočet šancí, ale střelba nevycházela. Naopak Chelsea těžila ze zkušeností prvoligového Kuchyni a jeho dvěma brankami a gólem Andrýska vedla již 0:3. Čestný úspěch domácích zařídil Dráp až v samém závěru střetnutí.
Branky: Dráp – Kuchyňa 2, Andrýsek.

KSN Masajové – FC Křídla 0:0

Slavonínští Masajové po bodovém půstu ve třetím kole dosáhli alespoň na bod. Ve vyrovnaném duelu sehráli s druholigovými Křídly první bezbrankovou remízu turnaje a připsali si cenný bodík.

Second Wave – Step & Style 0:9

Vedoucí celek si snadno poradil s posledním celkem tabulky. Čtyři branky, které zaznamenal Peřina, jej katapultovaly do čela střelecké tabulky do společnosti Bartoška (FOFO). Ten vyšel ve čtvrtém kole naprázdno. O další góly se postaral Šrom, Hofman a Holubík.
Branky: Peřina 4, Šrom 2, Hofman 2, Holubík.