Překvapení se konalo na nové umělce ve Slavoníně, kde domácí PS Beton porazil AT Olpran. Ten naposled prohrál v mistrovském utkání 17. dubna…

Fido Dido - 1.FC Bacardi A 4:2 (1:1)

Dohrávka prvního kola přinesla zajímavou konfrontaci. Střetl se úřadující mistr s nejlepším z nováčků, který v úvodních zápasech neztratil ani bod. V utkání se prosadil loňský vítěz, ale neměl to jednoduché. Domácí šli sice do vedení hlavičkou Barboříka, ale hosté kontrovali Muchkou a plichtu udrželi až do šesté minuty druhého poločasu, kdy se trefil Barbořík podruhé. Díky sólíčku Kirschbauma zvýšili domácí vedení o dvě branky a začalo se jim lépe dýchat. A bylo ještě lépe, když dal Buček čtvrtý gól. Hosté v závěru jen upravili konečný stav druhým gólem Muchky.
Branky: 14. a 36. Babořík, 42. Kirschbaum, 47. Buček - 20. a 53. Muchka. Rozhodčí: Staněk.

Sokolka Horka B - Kovo dřevo 3:8 (1:5)

Domácí šli v 10. minutě do vedení po střele Janíčka, kterou tečoval do sítě Dostál, ale to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Po rohovém kopu poměrně brzy srovnal Krejčí, který byl autorem i druhé branky hostů. Do konce první půle se ještě trefil Meluch, M. Pikart a Richter. Až po druhé brance v utkání z kopačky Melucha se dvakrát trefil Janíček a poněkud zmírnil hrozivou propast ve skóre. Hosté však pokračovali v ostrostřelbě a brankou Richtera a Krejčího z přímého volného kopu si odvezli výrazné vítězství.
Branky: 37. a 40. Janíček, 10. Dostál - 15., 20. a 55. Krejčí, 22. a 34. Meluch, 29. a 46. Richter, 28. M. Pikart. Rozhodčí: Hubáček.

1.FC Bacardi A - Schwarzbach 3:1 (2:1)

Souboj nováčků vyhrál tým z horní poloviny tabulky. Skóre otevřel Bahounek, hosté srovnali díky vlastnímu gólu domácích, ale D. Sedlář dostal brzy svůj tým podruhé do vedení. Po přestávce se trefil A. Sedlář a tím byla střelba v tomto utkání vyčerpána.
Branky: 5. Bahounek, 15. D. Sedlář, 35. A. Sedlář - 12. vlastní. Rozhodčí: Neoral.

Kovo dřevo - Real HDO Mrsklesy 2:5 (0:2)

Domácím chyběl střelec Krejčí a hosté toho dokonale využili. Celý zápas měli více ze hry a jasně vyhráli. Po brankách Smolky, Šebesty, Smětala a Kryla vedli již 0:4. Domácí jen snižovali. Na 1:4 navrátilec Štýbnar, na 2:5 Kaděrka, když pátý gól hostů zaznamenal Smolka.
Branky: 47. Štýbnar, 56. Kaděrka - 9. a 52. Smolka, 16. Šebesta, 35. Smětal, 41. Kryl. Rozhodčí: Hubáček.

BFC Topgal.cz - Sokolka Horka B 8:1 (5:0)

Hosté se nemohou chytit a v Bystrovanech dostali další ranec. V domácím týmu se objevil Gába a hned se zapsal do listiny střelců čtyřmi brankami. Sekundoval mu Smolák třemi trefami a osmičku gólů doplnil jednou Kryl. Za hosty zaznamenal čestný úspěch v poslední minutě Dostál.
Branky: 15., 35., 55. a 56. Gába, 3., 19. a 22. Smolák, 25. Kryl - 60. Dostál. Rozhodčí: Staněk.

PS Beton - AT Olpran 4:2 (2:1)

Domácí sehráli výborný zápas. Malinko jim pomohla skulinka v sestavě hostů, když chyběl jeden z ostrostřelců Kalina. Domácí hráli důrazně v obraně a v útoku se dokonce častěji dostávali ke střelbě než hosté. Skóre otevřel v polovině první půle domácí Kaláb, srovnával Smělý pohotovým doklepnutím míče do sítě gólmana Žižky. Domácí se však v téže minutě dostali podruhé do vedení po pěkné akci gólem Navrátila. Třetí gól připravil Rychlému perfektní přihrávkou Navrátil. Smělý perfektním sólem a jesličkami vykřesal naději na dobrý výsledek hostů, ale poslední slovo měli nakonec domácí. Pokutový kop Jordy v poslední minutě utkání rozhodl o tom, že hostům přerušil šňůru šestnácti zápasů bez bodové ztráty…
Branky: 15. Kaláb, 23. Navrátil, 37. Rychlý, 60. Jorda (p.k.) - 22. a 49. Smělý. Rozhodčí: Mautner.

FC Levotil - GEMO Chořelice 2:3 (0:2)

Litovelské derby vyhráli hosté, kteří měli lepší start do utkání. Brankami Milinovského vyhráli 0:2 první půli. Domácí po přestávce zabrali a srovnali Jirkou Kohoutem, ale poslední slovo měli hosté. Vítězný gól zaznamenal Vrba.
Branky: 35. a 41. J. Kohout - 12. a 26. Milinovský, 54. Vrba. Rozhodčí: Neoral.

Fortuna Uničov - Aston Pila 98 8:3 (1:2)

Také v Uničově měli hosté lepší start do zápasu a brankami Martina Navrátila vedli 0:2. Domácí kontrovali Pavelkou a ve druhé půli zahájili kanonádu. Vyrovnal Juračka, otočil na 3:2 Pavelka. Následovala střelba Prášilíka a Juračky, kteří dali po dvou brankách a ustavili stav na 7:2. V závěru utkání snižoval Švestka, ale poslední slovo měl domácí Pavelka.
Branky: 20., 35. a 59. Pavelka, 32., 48. a 49. Juračka, 42. a 53. Prášilík - 2. a 16. Martin Navrátil, 58. Švestka. Rozhodčí: Šmiták.

Atletico Bystrovany - Ajax Bělidla 3:1 (3:0)

Domácím kromě tradiční opory v útoku, kterým je tvůrce hry a střelec Lukáš Smékal, skvěle zachytal Karel Folk. Domácí vybojovali oba body a díky tomuto důležitému vítězství se propasírovali do horní poloviny tabulky. Náznak, komu budou po utkání patřit body, udělal Smékal dvěma brankami v úvodní části zápasu. Ještě do přestávky zvýšil R. Folk, po změně stran hosté jen korigovali konečný výsledek gólem Mitošinky.
Branky: 6. a 11. L. Smékal, 16. Folk - 42. Mitošinka. Rozhodčí: Staněk.

Fido Dido - Inter Hodolany 12:3 (2:2)

V prvním poločase drželi hosté s úřadujícím mistrem krok, dokonce dvakrát vedli. Úvodní gól zápasu dal Charamza a po vyrovnání Kirschbaumem dostal hosty do vedení Mudrák. Účet poločasu uzavřel domácí Barbořík. Po přestávce se utkání změnilo ve střelecké sólo Petra Kirschbauma. K brance z první půle přidal dalších osm, dal dva "čisté" hattricky a byl přerušen jen dvakrát. Za stavu 4:2 zvyšoval Barbořík, za stavu 8:2 dal svou třetí branku v utkání opět Barbořík a na 9:3 snižoval Študent. Oba ostrostřelci domácích se tak dostali do čela tabulky střelců.
Branky: 12., 33., 37., 42., 46., 49., 53., 56. a 58. Kirschbaum, 26., 39. a 51. Barbořík - 9. Charamza, 17. Mudrák, 52. Študent. Rozhodčí: Staněk.

Střelci: 13 - Barbořík (Fido Dido), Kirschbaum (Fido Dido), 10 - Smělý (AT Olpran), 9 - Lukáš Smékal (Atletico Bystrovany), 7 - Kalina (AT Olpran), Řehák (Inter Hodolany), Kryl (Real HDO Mrsklesy), Smolka (Real HDO Mrsklesy), Krejčí (Kovo dřevo), Študent (Inter Hodolany), 6 - Fidler (FC Levotil), Bahounek (1.FC Bacardi), Juračka (Uničov), Pavelka (Uničov), 5 - Laštůvka (Aston Pila 98).