Ajax Bělidla – BFC Topgal.cz 1:1 (1:0)

Úvodní zápas sedmého kola skončil plichtou a dalším bodem pro nováčka Ajax, který měl výborný start. Již ve druhé minutě totiž otevřel skóre Haník a stav 1:0 vydržel až do 36. minuty. To srovnal za hosty Koukal. Přes několik šancí na obou stranách další střely v sítích neskončily.

Branky: 2. Haník – 6. Koukal. Rozhodčí: Kenša.

Inter Hodolany – FC Levotil 9:5 (4:4)

Hosté se v první polovině utkání statečně držely. Brankou Tomáše Kohouta vedli 0:1 a v závěru první půle dokonce vedli brankou Fiedlera 3:4. Domácí ještě před přestávkou srovnali Mudrákem a na začátku druhého poločasu stejný hráč poslal domácí tým do vedení.

Hosté naposled v utkání srovnali Fišarou, ale ve zbývajícím čase domácí čtyřmi brankami dosáhli nakonec výrazného vítězství. V utkání zazářil domácí střelec Mudrák, který se trefil pětkrát, po dvou brankách zaznamenal Študent a Charamza, u hostů T. Kohout a Fidler.

Branky: 7., 19., 29., 35. a 41. Mudrák, 21. a 46. Charamza, 54. a 56. Študent – 5. a 25. T. Kohout, 23. a 27. Fidler, 37. Fišara. Rozhodčí: Staněk.

Schwarzbach – Fortuna Uničov 3:3 (3:1)

Domácí měli blízko k druhému vítězství v soutěži. Naději jim dával dobrý vstup do zápasu, když po brankách Juřeny a Žáka vedli 2:0, na kontaktní gól Juračky odpověděli úspěšnou střelou Ráta a poločas vyhráli 3:1. Po přestávce hosté druhou brankou Juračky a gólem Prašilíka srovnali a z Litovle si odvezli bod.

Branky: 9. Juřena, 18. Žák, 37. Rát – 26. a 45. Juračka, 54. Prášilík. Rozhodčí: Čapka.

Sokolka Horka B – Fido Dido 1:2 (0:1)

Hosté byli fotbalovější, měli evidentně více ze hry, ale tentokrát je zradila střelba. Jediný gól první půle zařídil po autovém vhazování bombér Kirschbaum. Hned v první minutě druhé půle namazal Barbořík ideálně Bučkovi a jeho volej znamenal dvoubrankové vedení.

O pět minut později z dálky snížil Stodola a zbývajících pětadvacet minut byl výsledek na vážkách. Skóre se již nezměnilo, ale domácí po utkání sklidili za statečný výkon potlesk na otevřené scéně.

Branky: 35. Stodola – 25. Kirschbaum, 31. Buček. Rozhodčí: Hubáček.

GEMO Chořelice – 1.FC Bacardi A 7:3 (3:1)

Až nečekaně vysoké vítězství dosáhl domácí tým nad štikou letošní soutěže. Přesnou střelbou se o vítězství Chořelických zasloužil čtyřmi brankami Milinovský, dvakrát skóroval Janků a důležitý gól na 2:1 si připsal Šana.

Hosté dokázali v prvním poločase vyrovnat na 1:1 Dubovým a v další části zápasu jen kotigovat náskok domácích. Na 4:2 Bahounek a na 7:3 Muchka.

Branky: 10., 33., 42. a 46. Milinovský, 21. a 44. Janků, 19. Šana – 18. Dubový, 40. Bahounek, 52. Muchka. Rozhodčí: Neoral.

Real HDO Mrsklesy – PS Beton 4:1 (3:0)

O vítězství domácích, mírného favorita utkání, rozhodl první poločas, ve kterém zaznamenávali zářezy na pažbě jen domácí. Skóre otevřel Hižnai, druhý gól přidal J. Dosoudil a svou troškou do mlýna přispěl Kryl. Hned po přestávce snížil Stehlík, ale to bylo ze strany hostů vše. Domácí drželi dvoubrankové vedení a v závěru jistil vítězství nestárnoucí Smětal.

Branky: 10. Hižnai, 18. J. Dosoudil, 22. Kryl, 58. Smětal – 31. Stehlík. Rozhodčí: Bartl.

AT Olpran – Atl. Bystrovany 3:1 (3:1)

Bez kanonýra a tvůrce hry Smělého domácí roli favorita potvrdili, ale běhavý soupeř jim statečně odolával. Vše podstatné se odehrálo v první půli, kdy po rychlé brance Kaliny dokázali hosté srovnat Krätschmerem. Nerozhodný stav vydržel jen deset minut. Zlomový gól si připsal domácí Uhlíř po perfektní přihrávce Luňáka a dvoubrankové vedení zařídil Henik.

Branky: 4. Kalina, 22. Uhlíř, 27. Henik – 12. Krätschmer. Rozhodčí: Bartl.

Aston Pila 98 – Kovo dřevo 2:1 (0:0)

Pro domácí celek veledůležité utkání bylo vyrovnaným bojem. Více jak padesát minut se čekalo na gól. Až v 52. minutě překonal domácí Švestka gólmana Krejčího, ale radost domácích hráčů vydržela necelé dvě minuty, když Jakub Krejčí srovnal stav.

Na další branku se čekalo jen minutu. Autorem vedoucí branky domácích a jak se později ukázalo i branky vítězné byl Martin Navrátil. Domácí se těsným vítězstvím odpoutali z poslední příčky.

Branky: 52. Švestka, 55. Martin Navrátil – 54. Krejčí. Rozhodčí: Antoš.