Real HDO Mrsklesy – Inter Hodolany 6:5 (3:2)

V duelu dvou týmů z horní poloviny tabulky se v podstatě hrálo o čtyři body. Při případném vítězství hostů se totiž mohl srovnat bodový stav obou soupeřů. Hosté se hned v první minutě ujali vedení Řehákem, ale z vedení se těšili jen tři minuty, kdy srovnával Kryl.

Po deseti minutách hry byl Kryl autorem druhé branky a když v polovině první půle zvyšoval Smolka na 3:1 mohl se očekávat domácí koncert. Ten se však nekonal. Kontaktní gól Mudráka do šatny a rychlé vyrovnání Študentem po přestávce slibovalo dramatickou podívanou až do konce.

Dvě branky Kryla sice poněkud uťali šance soupeře, ale druhý gól Řeháka v utkání vrátil hostům opět naději. Ta skončila až tři minuty před koncem, kdy dal svou pátou branku v utkání Kryl. Kosmetickou úpravu konečného výsledku učinil střelec hostů Řehák v samém závěru zápasu.

Branky: 4., 10., 40, 46. a 57 Kryl, 16. Smolka – 1., 49. a 60. Řehák, 28. Mudrák, 31. Študent. Rozhodčí: Bartl.

AT Olpran – Sokolka Horka B 7:4 (3:1)

Ani druhé utkání na umělce v Mrsklesích nebylo pro favorita jednoduché. Také tady ovšem střelecky řádil domácí Smělý, který se do střelecké tabulky zapsal pětkrát a byl největším nebezpečím pro branku hostů.

Smělý dal od 13. minuty během deseti minut hattrick, na který až v závěru půle odpověděl Procházka. Brzy po změně stran přidal Smělý čtvrtý gól, ale ani to hosty nezlomilo. Po druhé trefě Procházky snížil na 4:3 D. Seidl a čtvrthodinku před koncem to najednou bylo jen o gól.

Rozhodnutí se uskutečnilo během tří minut. V 53. minutě se nejdříve trefil Kalina, po něm pátý gól v utkání zaznamenal Smělý a domácí smršť zakončil Koutný. Čtyři minuty před koncem jen korigoval Stodola.

Branky: 13., 20., 23., 32. a 54. Smělý, 53. Kalina, 55. Koutný – 29. a 39. Procházka, 43. D. Seidl, 56. Stodola. Rozhodčí: Bartl.

Kovo dřevo – BFC Topgal.cz 4:1 (3:1)

Zkušený celek domácích, před časem doplněný střelcem Krejčím a posléze navrátilcem Šulcem, porazil nevyzpytatelný Topgal a udržel se v horní polovině tabulky.

Skóre otevřel tvrdou střelou zmíněný Krejčí, druhý gól přidal v 10. minutě nezvykle hlavou po autovém vhazování Šulc. Hosté se vrátili do hry gólem Koukala o tři minuty později, ale po skončení první půle to bylo opět o dvě branky, když po Šulcově přihrávce mířil přesně Richter.

Po přestávce hráli domácí údržbu, hosté měli delší čas míč ve své moci, ale gól nedali. Naopak. Dlouhý pas Melucha využil Krejčí k jištění vítězství necelých deset minut před koncem. Poražený Topgal se naopak propadl na poslední místo v tabulce.

Branky: 5. a 51. Krejčí, 10. Šulc, 25. Richter – 13. Koukal. Rozhodčí: Hubáček.

Ajax Bělidla – 1.FC Bacardi 3:2 (1:1)

Domácí se pohybuji v prvoligové tabulce hodně nízko v podpalubí a potřebovali bodovat, když naposled uhráli dva body v šestém kole s posledním Schwarzbachem. Naději jim v úvodní části zápasu vzal zkušený Muchka.

Domácí se však zlomit nedali. V prvním poločase srovnali brankou Kysučana po přihrávce Kolovratníka a po změně stran se ujali vedení brankou Kolečkáře. Když dal Haník třetí gól domácích zdálo se být jasno, ale vyloučení Kolečkáře utkání v závěru zdramatizovalo. Hosté však dali jen jeden gól z kopačky Muchky a Ajax si mohl připsat třetí vítězství v soutěži.

Branky: 17. Kysučan, 42. Kolečkář, 51. Haník – 8. a 56. Muchka. Rozhodčí: Koutný.

PS Beton – Atletico Bystrovany

odloženo na čtvrtek 12. listopadu, umělá tráva Slavonín, začátek v 17 hodin.

Aston Pila 98 – GEMO Chořelice 2:0 (0:0)

Domácí od sedmého kola prohráli jen jednou s úřadujícím mistrem a z posledního místa unikli. Vyhráno sice zdaleka nemají, ale devět bodů z posledních šesti zápasů se cení.

Zkušený soupeř z Chořelic nemá na podzim takovou „fazónu“ jako v minulých letech a „Astonka“ slavila další úspěch. Po bezbrankové první půli otevřel skóre letošní nováček v týmu domácích Laštůvka, vítězství jistil v 54. minutě Švestka.

Branky: 43. Laštůvka, 54. Švestka. Rozhodčí: Švancara.

Fortuna Uničov – Fido Dido 6:2 (3:2)

Úřadující mistr si do Uničova přijel pro druhou porážku v soutěži. Po vyrovnané první půli, ve které domácí téměř neustále vedli o gól, rozhodl nakonec o jejich výrazném vítězství druhý poločas.

Skóre zápasu otevřel domácí Prášilík, hosté srovnali Sedláčkem. Na druhý gól Uničova z kopačky Pavelky odpověděl Kirschbaum, ale vedení na stranu domácích zvrátil autor úvodní branky Prášilík.

Po přestávce díky Prášilíkovi odskočili domácí o dvě branky, když hosté nenašli recept na překonání domácí gólmana. V závěru se ještě dvakrát zapsal do listiny střelců Juračka a bylo jasné, že potřebné body zůstávají v Uničově.

Branky: 6., 27. a 33. Prášilík, 48. a 55. Juračka, 16. Pavelka – 14. Sedláček, 24. Kirschbaum. Rozhodčí: Šmiták.

Schwarzbach – FC Levotil 4:2 (1:1)

Nováček Schwarzbach se před utkáním krčil na dně tabulky a případný bodový zisk by mu tedy přišel nesmírně vhod. Hosté však nemají rovněž body na rozdávání a když dali v deváté minutě gól Fišarou a téměř celý první poločas toto těsné vedení drželi bylo jasné, že to ani jeden ze soupeřů nebude mít jednoduché.

Necelé tři minuty před přestávkou dali kýžený gól také domácí, autorem byl střelec zápasu Ráb, a boj o vítězství začínal ve druhém poločase opět s vyrovnanou bilancí.

Druhý gól domácích přišel ve 38. minutě z kopačky Zabloudila a o pět minut později se radovali domácí potřetí, když se střelecky opět prosadil Ráb. Hosté hned z protiútoku snížili Fidlerem a oba týmy čekalo závěrečné čtvrthodinové drama.

Na další gól se čekalo až téměř do samého závěru. Šťastnější byli domácí, když Ráb svou třetí brankou v utkání zajistil domácím definitivně oba body a krůček z poslední příčky tabulky.

Branky: 28., 43. a 56. Ráb, 38. Zabloudil – 9. Fišara, 43. Fidler. Rozhodčí: Čapka.