Z původních deseti přihlášených týmů se nedostavilo mužstvo Elektro Otáhal. Jedna ze skupin tak měla jen čtyři účastníky a v závěru odpadl zápas o deváté místo. Skupinou „A“ prošel bez zaváhání pozdější vítěz Flamengo, v jehož středu se představili kvalitní hráči futsalu – Barbořík, Barčík, Romanovský či Špičák.

Tabulka A:
1. Flamengo 3 0 0 26:4 9
2. Dektrade 2 0 1 5:9 6
3. Juta 1 0 2 3:6 3
4. Waclavik 0 0 3 1:16 0

Skupina „B“ byla kompletní a každý tým si zahrál o jedno utkání více. O vítězství ve skupině rozhodl zápas mezi domácím celkem FGP Zlámal a loňským vítězem týmem Řetězy. FGP Zlámal vyhrál 4:2 a odsunul Řetězy k boji o bronzovou příčku.

Futsalový turnaj na Nových Sadech

V utkáních o konečné umístění porazil tým Fofo tribuna celek Waclavik 5:3, Agrometal hrál s Jutou bez branek. O pátem místě tak rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější hráči Agrometalu.

V boji o 3. místo rozdrtily Řetězy tým Dektrade vysoko 9:1. Finále mělo velmi zajímavý průběh. Favorit Flamengo dal krátce po zahájení hry první branku z kopačky Romanovského a zdálo se, že zápas bude jednostrannou záležitostí.

Novosadský FGP Zlámal však Ondrouškem srovnal a vyhrál poločas střelou Košce. Po přestávce dokonce Stibor zvýšil na 1:3, ale další minuty patřily Flamengu.

Dvěma brankami Romanovského a góly Špičáka a Barčíka nakonec Flamengo vyhrálo 5:3 a jeho hráči si zaslouženě převzali pohár pro vítěze.

Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Ondřej Dvonč z Agrometalu a nejlepším hráčem Petr Košec z týmu FGP Zlámal.