FC Hněvotín – Fido Dido 13:2 (4:0)
Hosté se nesešli. Přijeli jen se čtyřmi hráči do pole a dostali docela slušnou velikonoční pomlázku. V tabulce střelců si výrazně polepšil Petr Mačák a Punčochář. Shodně dali soupeři rukavici. Magickou třináctku doplnil M. Mačák, Doležal a Vánský. Hosté snižovali na 5:1 vlastní brankou Hněvotínských, jediný gól hostů tak zaznamenal za stavu 6:1 Okleštěk.
Branky: P. Mačák 5, Punčochář 5, M. Mačák, Doležal, Vánský – Okleštěk, vlastní. Rozhodčí: Šmehlík.

Real HDO Mrsklesy – DDsport Flamengo 4:1 (1:0)
Domácí řady posílila nová akvizice. V barvách vedoucího celku se objevil Pazdera, který se prezentoval úvodní brankou v deváté minutě. Hosté dobře bránili a jejich gólman pustil za svá záda až střelu Smolky ve čtvrté minutě druhého poločasu. Stejný hráč zvyšoval jedenáct minut před koncem na 3:0. Za tohoto stavu dal čestnou branku Luděk Dokoupil. Jako poslední se do listiny střelců zapsal domácí Šebesta.
Branky: 34. a 49. Smolka, 9. Pazdera, 54. Šebesta – 52. L. Dokoupil. Rozhodčí: Bartl.

Kovo Dřevo – Ajax Bělidla 3:2 (1:2)
Domácí se ujali vedení v deváté minutě. Po křížné přihrávce Krejčího se trefil Toufar. Hosté srovnali ve 13. minutě. Haník zachytil nepřesný výhoz domácího gólmana a ze střední vzdálenosti napálil míč pod břevno. Do vedení šli hosté pět minut před změnou stran, když přihrávku Haníka zužitkoval Miček. Jednobrankové vedení drželi hosté téměř půl hodiny. Až v 50. minutě si udělal sólíčko Krejčí a srovnal. Vítězný gól zaznamenali domácí čtyři minuty před koncem. Při autovém vhazování domácích hráčů udělali hosté chybičku (srážka gólmana s obráncem) a Krejčí šanci dokázal využít.
Branky: 50. a 56. Krejčí, 9. Toufar – 13. Haník, 25. Miček. Rozhodčí: Šmehlík.

AT Olpran – LOLO Stav. Žižka 1:3 (1:0)
O záchranu bojující hosté dokázali udolat favorita a připsat si cenné vítězství. V první půli se ujali vedení domácí brankou Smělého, ale to bylo z jejich strany vše. Po přestávce srovnal Heil a v závěru utkání se dvakrát prosadil Fiala. Vítězstvím hosté v tabulce povyskočili na solidní desátou příčku. Branky: 14. Smělý – 43. a 51. Fiala, 36. Heil. Rozhodčí: Bartl.

FC Levotil – BFC Topgal.cz – odloženo.
Na přání hostů bylo utkání odloženo na pondělí 9. května.

Senice B – Hruška Chořelice 0:3 (0:2)
Poměrně vyrovnané utkání rozhodla lepší střelba hostů. První střela skončila v síti až ve 22. minutě z kopačky Janků, o dvě minuty později zvyšoval Juračka na 0:2. Po přestávce opět vítězily obrany nad útoky. Trefil se až tři minuty před koncem podruhé v utkání Juračka. Branky: 24. a 57 Juračka, 22. Janků. Rozhodčí: Šmehlík.

Aston Pila 98 – Atletico Bystrovany 2:0 (1:0)
Jen dvě vstřelené branky za celé utkání nebylo zásluhou perfektních obran, ale nepřesné střelby. Jen pro zajímavost. Ve 23. minutě měl domácí Vystrčil tři tutovky. Jednou poslal střelu těsně vedle, podruhé trefil tyč a potřetí pro změnu orazítkoval břevno… První gól se urodil v 17. minutě díky důrazu Veselského, který se zmocnil míče na polovině soupeře a z pravého křídla poslal jedovku na vzdálenější tyč. Když krátce před koncem první půle poslal Laštůvka v přečíslení dva na jednoho střelu do tyče a totéž po samostatné akci provedl Bogner z družstva hostů v první minutě druhého poločasu, čekali diváci na další gól až do 49. minuty. Ideální přihrávku Marka Navrátila poslal exkluzivně do sítě Švestka.
Branky: 17. Veselský, 49. Švestka. Rozhodčí: Kumr.

Arsenal Loučany – 1.FC Bacardi 1:5 (0:4)
Hosté o svém vítězství rozhodli již v první části zápasu. O čtyřbrankové vedení se postaral Bahounek a Skyva. Oba se trefili dvakrát. Po přestávce přidal pátou branku hostů Hovanec a nebylo co řešit. Čestný gól zaznamenal sedm minut před koncem Vysloužil.
Branky: 53. Vysloužil – 12. a 17. Bahounek, 21. a 24. Skyva – 39. Hovanec. Rozhodčí: Látal.