Jedná se o poruchu 19. chromozomu, která se vyznačuje epilepsií, středně těžkou psychomotorickou retardací a také centrální zrakovou vadou. Díky pravidelné léčbě a rehabilitaci se však její stav pomalu zlepšuje, což dokázala na samotném zápase, kdy za asistence své maminky a také bývalého fotbalisty Romana Hubníka provedla čestný výkop.

Za Hubníkův tým nastoupili například hráči jako Radek Látal, Jakub Pokorný, Marek Kalina v bráně, Šimon Falta, Jan Koudelka, Jakub Matoušek, Václav Vašíček, ale třeba i populární DJ Rocky nebo bývalý fotbalista a nyní zápasník MMA Nathan Christian Dzaba.

V druhém týmu se pak představili Jaroslav Svozil, Robert Bartolomeu, Jakub Plšek, Radim Nepožitek, Tomáš Přikryl, ale také vítěz Love Islandun Kryštof Novák či účastník Survivora Kristian Kundrata.

Kožušany - Černovír (17.6.2023)
FOTO a VIDEO: Kožušany doma smetly Černovír a zvedly nad hlavu pohár pro vítěze

Samotnému zápasu osobností předcházel dětský den v podání holického fotbalového klubu a také turnaj přípravek, jehož účastníci se mohli těšit na pěkné ceny včetně podepsaných fotbalových kartiček. Součástí programu byla také autogramiáda přítomných fotbalistů.