Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Blansko - Fotbalisté juniorky olomoucké Sigmy vezou ze sobotního duelu MSFL v Blansku jeden bod za remízu 2:2.

28.3.2009

Fotbalisté Blanska remizovali ve druhém zápase jara s rezervou Olomouce.Foto: DENÍK/Jan Charvát

Fotbalisté Blanska měli do utkání MSFL s juniorkou Olomouce raketový start. Po milimetrovém pasu Traxla vstřelil ve 13. minutě svoji třináctou branku sezony kanonýr Sehnal.

Sigma vyrovnala Jávůrkem po půlhodině hry z pokutového kopu. Za další čtyři minuty lovil blanenský gólman míč ze sítě podruhé, když se trefil Nepožitek.

Po změně stran srovnal v 66. minutě hlavou Kleveta. Olomouc dohrávala v závěru od desíti a nakonec mohla odjet s prázdnou.

Po ruce jednoho z hostujících hráčů totiž ukázal rozhodčí na značku pokutového kopu. K míči se postavil blanenský záložník Traxl, jenže s jeho střelou si brankář poradil, stejně jako s dorážkou.

Na druhé straně Olomouc nevyužila v posledních minutách zápasu několik okének v zadních řadách domácích. (jch)

Fantasy z Olomouce? Napadla mě vyskakující tramvaj, říká autor Kaziměst

Kaziměsti. Knižní debut Martina Bečana, jehož děj se odehrává ve městě motivovaném olomouckými zákoutími.

Mora slaví další domácí vítězství, obránci sestřelili Chomutov

FOTOGALERIE / Přestože nadále platí, že chomutovští hokejisté jsou týmem, který na ledě soupeřů posbíral z celé extraligy nejvíce bodů, v úterý tuto parádní bilanci nepotvrdili.