Zdravím všechny čtenáře, zejména fotbalové fandy.
Asi to o mně nevíte, ale odmalička jsem chtěl být sportovním komentátorem.
Má kariéra se nakonec ubrala jiným směrem, ale ta práce  mě vždy strašně lákala.
Proto jsem moc rád, že mi redakce Deníku dala prostor na to, abych ukázal, že nejsem jen tupý fotbalista a že ta maturita, kterou jsem si udělal už coby profík, k něčemu byla :-)
Snad vás mé střípky, které budou exkluzivně vycházet jen ve středečních novinách, nebudou nudit. První díl pro ukázku přinášíme i na webu. Příjemnou zábavu!

Fotbalové střípky Davida Kobylíka

Konečně nás slunce vyhnalo zpět k fotbalovým trávníkům, a že bylo nač se dívat! A to nejen v tom našem olomouckém rybníčku, do kterého se vrátil můj kamarád (a jak by řekl „velký John") a skvělý borec David Rozi Rozehnal. A nestačil se divit.

Do ligy se mu příliš nechtělo. Ne že by na to neměl, ale po úspěšné kariéře se poučil z návratu jiných legend, protože to che mít koule. Řekl si, že si zahraje pro radost a ejhle… Oni mu ti kluci černí pruhovaní nešetří jeho nervy ani v 1.B třídě. Rozi, vítej!

Při pohledu na Spartu jsem se poučil, že je potřeba se v první půli zápasu šetřit, abych naplno zvládl poločasovou rozcvičku, protože jinak by mi to nemuselo v druhé části kopat.

Vzhledem k tomu, že už mám svůj věk a můj diesel se rozjíždí pomaleji, tak bych to mohl dát.

A jak ne, tak poděkuji Pavlu Hapalovi :-)

Musím přiznat, že kvůli němu poprvé fandím rudé mašině, takže gratuluji k první výhře a konečně zvládnutému druhému poločasu.

Vypadá to, že Pavel Vrba nám tu první ligu s Plzní chce zpestřit i na vrcholu. Zatím se mu to teda daří… Jsem zvědav, jak s rukavicí, co chytili od Klokanů, zvládnou Spartu, která bude hrát i za sešívané.

A na závěr se podíváme na tu naši Sigmičku. Není to škoda mrhat takovými dárky od soupeřů?! Tak ať je to příští týden lepší.

Já si spravil na závěr víkendu chuť na zápase Dolany - Medlov, kde jsem u vchodu velmi rád zaplatil za každý gól magických 3,33 korun. A pak že fotbal není lidová zábava! Vždyť Dolany zdolaly Medlov 5:4 a já zaplatil pouhých třicet korun.
 
Když už jsme u těch čísel, tak 008 není nový agent Jejího Veličenstva, ale úžasná bilance HFK. Jen tak dál, pane Dostále.

Tak a teď v týdnu pořádně potrénovat a o víkendu zase rozdávat fotbalovou radost.

Příjemný zbytek týdne všem.

David Kobylík