ČSAD Havířov - FK Nové Sady 1:3 (1:1)

Pro domácí tým byla zřejmě osudná 18. minuta, ve které musela být střídána jejich brankářka. O minutu později totiž poslala Crhová dlouhý pas za obranu na Lexovou, ta zkušeně přelobovala náhradní gólmanku a olomoucký tým šel do vedení. Domácí tým vyrovnal po půlhodině hry, když Pořízková využila chybičku olomoucké gólmanky Lakomé.

V 60. minutě bylo na straně olomouckého týmu opět veseleji. Crhová kopala přímý kop, do hlavičkového souboje před brankou šla Lexová a domácí Hyklová, která tečovala hlavou míč do vlastní branky - 1:2. Deset minut před koncem napravila Lakomá chybu z první půle, když chytila pokutový kop. Definitivní jistotu zařídila Olomoučankám nejlepší střelkyně soutěže Drahníková. Akci vedoucí ke třetímu gólu provedla Lexová, když prošla po levé straně hřiště a přesnou přihrávkou našla Drahníkovou, která jen doklepla míč do sítě.

Branky: 31. Pořízková - 19. Lexová, 60. vlastní, 84. Drahníková. Sestava Nových Sadů: Lakomá -Crhová, Kopřivová, Míšelnická, Žváčková, Bartošková, Němcová, Drahníková, Hraběová, Lexová, Osmanová. Trenér Zdeněk Konupčík.

Další výsledky 7. kola: Stachovice - Veřovice 2:2 (0:0), branky: Fabiánová, Pospíšilová -Hlavinková, Pavelčáková. Holešov -Dobratice 1:1 (0:1), branky: Háblová - vlastní. Vítkovice - Valašské Meziříčí 1:0 (0:0), branka: Pavlasová. Lubina - Slovan Ostrava 2:1 (1:0), branky: Michnová, Tihelková - Kotásková. TJ Krnov - 1. FC Přerov 0:1 (0:0), branka: Glozygová.

Tabulka střelkyň: 10 - Drahníková (Nové Sady), 9 - Vilímková (Ostrava), 8 - Volfová (Havířov), 7 -Lexová (Nové Sady), 6 - Maláčová (Havířov), Michnová (Lubina).