TJ Krnov – FK Nové Sady 3:4 (1:1)

Olomoucký tým vstoupil do utkání velmi dobře a mnoho nechybělo, aby se ujal vedení již v páté munutě, ale střela Bartoškové orazítkovala jen břevno. Druhý atak v 18. minutě byl již úspěšný.

Po přihrávce Drahníkové z pravého křídla dala svůj první gól v utkání Lexová. Bojovný domácí tým vyrovnal sedm minut před změnou stran. Ze skrumáže před olomouckou brankou se Šrajbrové podařilo protlačit míč za záda gólmanky Lakomé.

Na začátku druhého poločasu měl celek hostů fantastickou desetiminutovku. V 51. minutě využila Lexová centr Bartoškové z levého křídla a hlavou strhla vedení opět na stranu Nových Sadů, o minutu později poslala Nováková centr z pravé strany a Lexová opět nezklamala.

Další hlavička znamenala vedení 1:3. V 57. minutě vyslala Bartošková střelu z dvaceti metrů, brankářka míč neudržela a ten zapadl do brány. Tříbrankové vedení olomoucké hráčky ukolébalo, což bojovný domácí celek trestal.

Dvěma góly Fiedlerové stáhl náskok na rozdíl jedné branky. Více však domácímu celku Olomoučanky nedovolily a z Krnova si odvezly cenné vítězství.

„Celý zápas se hrál v hustém dešti a bylo těžké hrát naši hru. Krnov nebyl lehkým soupeřem. Hrál bojovně a nedal nám nic zadarmo. Na začátku druhého poločasu jsme ale aktivitu převzaly my a vytvořené akce dobře zakončily. Za stavu 1:4 holky polevily a Krnov začal nepříjemně dorážet a ještě snížil na 3:4, ale naše holky si již vítězství nenechaly vzít a závěr zápasu si pohlídaly svou bojovností“ řekla po utkání trenérka Míšelnická.

Branky: 69. a 76. Fiedlerová, 38. Šrajbrová – 18., 51. a 52. Lexová, 57. Bartošková.

Sestava Nových Sadů: Lakomá – Crhová, Kopřivová, Štěpánková, Karasová, Bartošková, Nováková, Němcová, Drahníková, Lexová, Grundová (46. Milatová). Trenérka Marcela Míšelnická.

Další výsledky: Slavia Stachovice – Comfort Dobratice 1:1 (0:1), branky Pospíšilová – Veselá. Spartak Lubina – FC Vítkovice 8:1 (3:0), branky Michnová 4, Marková 2, Čapková, Holubová – Pavlasová. DFK Holešov – Slovan Ostrava 0:2 (0:1), branky Cabajová 2. 1.FC Přerov – Valašské Meziříčí 1:0 (0:0), branka Janků. ČSAD Havířov – AFC Veřovice 8:0 (2:0), branky Hovůrková 2, Volfová 2, Kakáčová 2, Dlouhá, S. Malyjurková.